Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf Mü ? Seat Leon mu ?

Donanımsa leon kaliteyse golf. Ama fiyat kalite endeksine göre bakılcaksa leon kesinlikle.leonun golfe göre eksisi yol sesi ve kokpiti golf kadar kalite hissi vermiyo ama trendline golfun diroksiyonunu tutmakmı leon style direksiyonu tutmakmı dersen ben leon derim. Golf donanımlı olursa golf tabiki ama fiyatı çok yükseliyor onunda.

Vw de hersey para..Trendline gercekten cok bos bir araba..Alinabilirse higline falan alinmali..Leon ile 80 km hzla giderken arabanin normal virajli yolda donerken nasil savruldugunu bir ben bilirim bir allaah...Benim bu siteye uye olmamdaki 2 sebepten biri bizdeki leonun mu sikintili yoksa genel olarakmi arabada sikinti var cozemeyisim ikincisi de ibiza sc ile ilgili bilgi toplamakti..Leon sahiplerinin izlenimleri benim icin cok onemli..Heleki kullanan yakin arkadasim focustan sonra leonla hayal kirikligi yasadi..Leonun full donanimli modeliyle golfu almaya kalksaniz arada 20 binli farklar cikar.buda degermi?tabiki deymez.

Vw de hersey para..Trendline gercekten cok bos bir araba..Alinabilirse higline falan alinmali..Leon ile 80 km hzla giderken arabanin normal virajli yolda donerken nasil savruldugunu bir ben bilirim bir allaah...Benim bu siteye uye olmamdaki 2 sebepten biri bizdeki leonun mu sikintili yoksa genel olarakmi arabada sikinti var cozemeyisim ikincisi de ibiza sc ile ilgili bilgi toplamakti..Leon sahiplerinin izlenimleri benim icin cok onemli..Heleki kullanan yakin arkadasim focustan sonra leonla hayal kirikligi yasadi..Leonun full donanimli modeliyle golfu almaya kalksaniz arada 20 binli farklar cikar.buda degermi?tabiki deymez.
sizin kullandığınız leon espsiz leon olmalı diye düşünüyorum yoksa leon o saydığınız arçlardan yol tutuş anlamında aşağı kalır yanı yok ki bi golfle aynı viraj girdik ben golfün arkasına kadar yapıştım golfü kullanan arkadaş kaymaya başladı bu örnekler çoğaltılabilir.... heleki focus demişsinizbenim arkadşımda focustan sonra benim leonu kullandı şaştı kaldı her açıdan araca ya sizin arkadaş ya benim arkadaş anlamıyo araçtan o zamn diyorum:) leonun konsol kalitesi ve ses izolesi golfe göre zayıf olabilir bunu kabul edebilirim fakat golfe göre diyorum dikka edin yıllardır sınıfının en kaliteli aracı olan golften bahsediyoruz bırakında o kadar olsun fark:) ben leonu aklımdan bile geçirmiyordum golf 4 vardı bende 5 alayım derken doğuşa leon gördüm teste çıktım işte benim aracım bu dedim her önüyle zevkli bi araç olduğunu düşünüyorum ki gullietta astra a3 hepisni test ettim hepsinide alıcak güzüm vardı çok şükür ama leon dedim iyiki almışım diyorum bir bakan bir daha bakıyor çünkü....:) sonuç olarak alacak arkadaş golfüde test et leonuda test et ben öyle yaptım aklıomdaki araçları test ettim leon içime sindi bana uyum sağladı sizde o zamn sizi en çok çekene bağlanacksınız herkesin görüş bakış açısı farklıdır o yüsden burda sormakla değil test sürüşü yapmanızdan geçer sorularınızdaki cevaplar..:)ne olursa olsun tasarım olarak sınıfını en kötü aracı golf6 malesef 2006 yılında çıkmış 7 yıl olmuş az makyajla kaç araç ayakta durabilir leondan başka..... allah gönlünüze göre versin inşallah alacak olan arkadaşın...saygılar ...

viraj konusnda iş şöförde bence

birde bir viraja 120 yada 140 ile girmenin ne alemi var viraja yaklaştığında çek gazdan ayağını 90 la gir ne olur yani.

bence verilen parayı gani gani hak eden araçlardır seat lar

bu kadar basit bir şekilde not verilip yorum yapılamaz hiç bir araç hakkında."Leon la 80 le viraja giremedim".Oldu bitti işte bu kadar leon kötü yol tutuyor.Hangi viraja giremedin?N e kadar açısı vardı,sen hangi açıyla girdin?Bu şekilde karar veriliyorsa yol tutuş hakkında bende Passatla 80 le virajı dönemedim hadi bakalım.Passat ın yol tutuşu kötü oldu şimdi.Araç kıyaslarken aynı fiyat bandına bakılmalı.A3 ve Golf le kıyaslama yapılıyorsa yapalım bakalım.A3 1.4 tfsi 67-68 bin tl, Golf 1.4 Tsi 58 bin tl Leon 1.4 tsi 45 bin tl. 60 bin tl lik araçla kıyaslıyorsanız Leonu o zaman kıyasladıgınız Leon da 60 bin tl lik olsun.Bir Cuprayla Fr ile kıyaslayın bakalım hangisi güzel yol tutuyor ,hangisi daha güzel yürüyor? 43-45 bin tl civarında yol tutuş, donanım, kalite ve performans yakıt olarak leondan daha iyi olan araç hangisi? Bom boş Golf mü? Yoksa boş Focus mu? Yoksa boş Astra mı?

ne olursa olsun tasarım olarak sınıfını en kötü aracı golf6 malesef 2006 yılında çıkmış 7 yıl olmuş az makyajla kaç araç ayakta durabilir leondan başka..... allah gönlünüze göre versin inşallah alacak olan arkadaşın...saygılar ...
Bu aracmı tasarım olarak cirkin olan ??Volkswagen_Golf_R_.jpg2009-volkswagen-golf-r-039.jpgrieger_golf_gti_12.jpgrieger_golf_gti_01.jpg

Ekli dosyalar

• rieger_golf_gti_01.jpg
    rieger_golf_gti_01.jpg
    86.8 KB · Görüntüleme: 26
  • rieger_golf_gti_12.jpg
    rieger_golf_gti_12.jpg
    85.3 KB · Görüntüleme: 33
  • 2009-volkswagen-golf-r-039.jpg
    2009-volkswagen-golf-r-039.jpg
    77.3 KB · Görüntüleme: 32
  • Volkswagen_Golf_R_.jpg
    Volkswagen_Golf_R_.jpg