Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf Mü ? Seat Leon mu ?

Bir kere yasin geregi hitap sekline dikkat et lutfen..Ayrica bilgi internette deniz derya..arastirip ogrenebilirsin..dedigin araclarin hepsini kullandim..Sonra jettayi verdim leon aldim..
kendi aracin golf diye burada sidik yaristirma..sen aracindan memnunsan begendigin ozelliklerini anlatirsin..senin kullandigin golften kasa dizayni ile daha iyi yol tutusu var..

Sen buyugumsun ben sana saygısızlık yapmadım sen laflarına dıkkat et.Sen nasıl daha iyi diyebiliyorsun dıyorum sende surdun bende surdum.Dedığım aracların bırtanesını kullansaydın bole demezdın.Yada ıyı yorumlayamadın durumu..Jetta ile leonda farklı arabalar..Bende kendı arabamın ozellıklerını anlattım baska bsey yapmadım.Sidik yarıştırma ne demek?Sen bukadar sahıplenme arabanı Volsvogenın sahıbı ben degılım sende seatın patronu degılsın ortada varsa artılar eksıler hazmedılmesı lazım...

Erkan abi, leonun yol tutusu golften daha mi iyi diyorsun? Bende oyle dusunuyordum, ta ki golfle denemeler yapınca. Sunu da soyleyim o fiyata o sinifta alinacak en iyi arac leondur. Ama bi leon golften ustun degildir. Bana deseler ki trendline bi golf mu yoksa style bi leon mu. Tabiki style bi leon derim. Ama baskasi konfor ister kalite ister o zaman golf tercih eder. Ama comfortline ve higline a cikilirsa leon yanina yanasamaz ;)

Murat ben donanim ve kalite bakimindan kiyas yapmiyorum zaten.
Peki ayni altyapi, ayni motor ve sanzumana sahlip golf nasil oluyorda leondan daha iyi yol tutusa sahip aciklarmisin..
bende kullandim bu golfu ayrica..
haa 1.4 tsi trendin yol tutusu diger golflerden farkli ise bisey diyemem..

highline gibi yüksek versiyonlara çıkılmazsa eğer ben bom boş golf tercih edeceğime tsi style leon tercih ederim.Yanlız kıyaslama fiyat bazında yapılacaksa sıradan bir a3 fiyatına yada tam donanımlı bir golf fiyatına Leon Cupra yada Fr alırım o zaman bak bakalım hangisi daha iyi yol tutuyor.:)eşit fiyat klasmanında bakarsak a3 le golf den çok daha iyi yol tutar Cupra yada Fr spor süspansiyon sistemiyle.

Atar gider yapmayin burda uslup her sekilde belli eder kendini...

Ayrica bu segmentteki her araci kullandim leon bu segmentte sonlarda degil ve golf leondan BAZİ konularda onde olabilir aradaki fiyat farkida onde oldugu konulardan cok daha fazla ....

Erkan abi, leonun yol tutusu golften daha mi iyi diyorsun? Bende oyle dusunuyordum, ta ki golfle denemeler yapınca. Sunu da soyleyim o fiyata o sinifta alinacak en iyi arac leondur. Ama bi leon golften ustun degildir. Bana deseler ki trendline bi golf mu yoksa style bi leon mu. Tabiki style bi leon derim. Ama baskasi konfor ister kalite ister o zaman golf tercih eder. Ama comfortline ve higline a cikilirsa leon yanina yanasamaz ;)
Murat ayni fikirdeyiz ama o comfortline highline fiyatina ne alacagini dusun bi sen dolu bi golf mu yoksa cuprami alirdin

Arkadaşlar slm,
Eski aracım Leon 1.2tsı şuanki aracım, Golf 6 confortline 1.4tsı , Leon yolda çok ses alıyordu içeri ve iç malzemesi olarakta golfun altında bence bide yol tutuşu olarak bana göre golf daha ustun. Leon kasa olarak güzel ama Golfe bir R tampon taktımmı yada Gti tadından yenmez gibi,

Saygılar,

Tasarım olarak leon derim...zaten aynı fabrikanın araçları ama kalite olarak wolswagenler 1 gömlek daha iyi fiyatındanda belli...

Geri
Üst Alt