Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf Mü ? Seat Leon mu ?

Evvela bir konu hakkinda yorum yapabilmek icin bilgi sahibi olmak gerekiyor dimi:)

Evet kesinlikle.Muadili olan golf astra focus a3.Bunların hepsinin gerisinde.Araştırmadım fakat bizzat şahit olmuşluğum daha ilk ayını doldurmamıştı hatta araç ve avek'in evet efendim leonun ağırlık dağılımı olarak 3 sutun arasında dengesızlık var dediğinin şahitlerindenim.Tabi sizdeki belkı yay genıs lastıklı bir leon yol tutuşta iyidir fakat stock olarak bir a3 astra golfe yaklaşamaz...Bende kendi adıma konuşim ozaman;leonun dizel sanruflu rcd 510lu ve donanımsal olarak en iyisini alabilirken TSİ bir Golf'e biniyorum..Zevk meselesıdır bu iş karalamak maksatlı soylemedım,artıları ve eksılerıyle dusunduklerımdır sıze ılettıklerım..

zevk meselesı tabı kardesım ısterse leon tenekeden olsun hıc bı donanımı olmasa da benım tutkum. ben cok sevdıgım ıcın toz kondurmuyorum olabılırım ama yabana atılacak bı arac degıl. adanada kı 07 ACJ 60 tokatlamadıgım arac kalmadı gıbı :) ne ıstedıgını bılen adama her turlu ımkanı sunuyor bence cok curetkar bır arac. saygılar kardesım

Evvela bir konu hakkinda yorum yapabilmek icin bilgi sahibi olmak gerekiyor dimi:)

Sen hangı bılgıden bahsedıosun kı? Golf surdunmu? a3 surdunmu? focus surdunmu?Astranın sınıfının nerdeyse en ıyı yol tutuşu sağlayan aracı olduğunu bililyomusun?Burda yandaşlık yapmanın alamı yok.Ben ızlenımlerımı soyluorm.Sen kanıtla bılgılendır benı..

Dsg golf mü leon mu derdeniz 0 da leonda 1.6 ve dsg gözükmüyor artık 1.2 tsi var yerine. 1.2 tsi motor ve dsg 1.6 ve dsg den daha ekonomik ve performanslı olur diye düşünüyorum.

Dsg golf mü leon mu derdeniz 0 da leonda 1.6 ve dsg gözükmüyor artık 1.2 tsi var yerine. 1.2 tsi motor ve dsg 1.6 ve dsg den daha ekonomik ve performanslı olur diye düşünüyorum.
Bencede..ıkı modelınde 1.6 benzınlı secenegı pardon ama dusunulmemeli..2.el temiz Tsi'lar performans yakıt tasarrufu olarak muazzaaam

Sen hangı bılgıden bahsedıosun kı? Golf surdunmu? a3 surdunmu? focus surdunmu?Astranın sınıfının nerdeyse en ıyı yol tutuşu sağlayan aracı olduğunu bililyomusun?Burda yandaşlık yapmanın alamı yok.Ben ızlenımlerımı soyluorm.Sen kanıtla bılgılendır benı..
Bir kere yasin geregi hitap sekline dikkat et lutfen..Ayrica bilgi internette deniz derya..arastirip ogrenebilirsin..dedigin araclarin hepsini kullandim..Sonra jettayi verdim leon aldim..
kendi aracin golf diye burada sidik yaristirma..sen aracindan memnunsan begendigin ozelliklerini anlatirsin..senin kullandigin golften kasa dizayni ile daha iyi yol tutusu var..

tsi alacaksın keyfıne ve gerıde kalanlara bakacaksın kardes;)

üsluba dikkat hocam..

Geri
Üst Alt