Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf IV - Air Ride

Lastik çukura girerse sorun yok zaten.
Tümseğe gelirse yaylanıyor normal, en kötü çamurluğu sürter.
Onun dışında takıldığından beri altını vurmak değil sürtmedim bile.
Bozuk yolda yükseltip kullanıyorum, yol düzgünse sürüngen modda geziyorum :)

maşallah kazasız belasız kullanmanız dileğimle keyifli forumlar...

Tekrar tekrar maşallah araca :) Yalnız bizimkiler sizin park yüksekliğinizden daha basık şekilde araç sürüyo, gidip bi tebrik ediyim arkadaşları :)

Tekrar tekrar maşallah araca :) Yalnız bizimkiler sizin park yüksekliğinizden daha basık şekilde araç sürüyo, gidip bi tebrik ediyim arkadaşları :)

+1903

aynen bende yoldaki fosforlu kelebeklere sürten biliyorum :)

-bende bu sistemi araştırmıştım sormak istedigim genelde show car araçlar için bu sistemi öneriyorlar normal coiloverlar kadar yol tutuşu olmadıgını duymuştum hissiyat nasıl sürüş deneyiminde ?

Timur bende aynı şeyi sorucaktım çok yaşa :) Bende duydum aynı yol tutuş olayını.

Havayı basınca malum süspansüyon sertleşiyor ve taş gibi oluyor.
Sertlik ayarını istediğiniz gibi verebiliyorsunuz anlayacağınız.
Coilover her zaman yaylanmaya devam edecektir oysa :D

Ancak, havayı bastığınız zaman araç aynı zamanda yükselmiyor mu ?? yani hem alçak hem sert olma imkanı var mı ??
aynı zaman da yüksek olduğunda da yumuşak olması istenir..
Havayı basınca malum süspansüyon sertleşiyor ve taş gibi oluyor.
Sertlik ayarını istediğiniz gibi verebiliyorsunuz anlayacağınız.
Coilover her zaman yaylanmaya devam edecektir oysa :D

Aslında fırsatımız olsa da göstersem.
Önler maks yükseklikte sert ve çok iyi yol tutuşu sağlıyor.

Havayı biraz boşalttığınızda havaya sıkışacak yer kalıyor ve komfor artıyor.

Belirli bir yükseklikten aşağıya inmeye başladığınızda bu seferde az hava olduğu için yaylanma azalıyor ve yine yol tutuşu artıyor.

Özellikle benim aldığım önler Airlift XL'ler çift katlı olduğu için haza az olduğu zaman da yol tutuş artıyor.

Geri
Üst Alt