Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf GTI vs Skoda Octavia vRS

Floydian

Kayıtlı Üye
iki araçta onu bunu tokatlama düşüncesinden çok daha öte mantaliteye sahip makineler. ikiside sürüş zevki ve gündelik kulanım öncelikli olarak tasarlanmış.

bence hangisini uygun fiyata bulursan onu al.

iki araçta onu bunu tokatlama düşüncesinden çok daha öte mantaliteye sahip makineler. ikiside sürüş zevki ve gündelik kulanım öncelikli olarak tasarlanmış.

bence hangisini uygun fiyata bulursan onu al.

+Kesinlikle. Zevk üstüne kurulu makineler. Ama yeri geldiğinde :D

Octavia gözümde performanslı konfor arabası. O bagaj o performansı veren hangi makinada var? Golfte öyle. Golfü çok rahat gündelik olarak kullanabilirsiniz..

Emre sana hangisini seçerdin diye sormuyorum cevabını çok iyi bildiğim için :)

valla alp hangisinden daha uygun fiyata temizini bulursan onu al. ha ben gti alırım orası ayrı. ama sende böyle bir beklenti olmadğı için temiz bir octi bulursanda her şekilde işini görür. yeterki yıpranmamış temiz bir araç olsun.

Bu aralar nette iki tane VRS Var.Bir tanesi station 300hp'lerde diğeri adanada tatlı bir modifiyeli Sedan VRS 19.000TL.Param olsa düşünmeden alırım adanadakini.Sonuçta 1.8T hayatımın motoru :)

GTI'ın adı var o bir gerçek. Yani bir GTI'ım var demek var bir de Skoda'm var demek var :D

Genel kalite olarak GTI biraz daha iyidir ama geri kaln her konuda yakın arabalar. Tip olarak ikisi de güzel. Düş eş geleni almak lazım böyle durumlarda YunusEmre'nin de dediği gibi.

Cupra kaç para orda Alp RS'i GTI bırak. ??

:D

İkiside harika araçlar seçim yapmak zor.

Ben olsam Octavia'yı alırdım heralde.

Geri
Üst Alt