Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf GTI vs Skoda Octavia vRS

Parça kalitesi sadece göğüsteki plastiğin malzemesi demek değil. Subarunun yürüyeninin sağlamlığını tartışmaya gerek var mı? Ya da motorunun?

Subarunun motoru o kadar sağlamki TFSI motor 2 katı ömür sunuyor :) WRX lerin motor ömrüne 125.000km-150.000km biçen ben değilim Ayberk..

Konu sapmasın konu baslıktakı 2 araba sadece,tartısmalarla yeterınce konu kıtlendı zaten.

Alp sen İngiltereden mi alıcaksın bu araçlardan birini yoksa Türkiyeden mi?

Türkiyeden ise bence skodayı satman zor olabilir.tabii ben 6 7 sene kullanırım diyosan skodayı da tercih edebilirsin.
Ben olsam golf gtı tercih ederim yada kasası daha güzel geldiği için cupra alternatifim olurdu.
Sedan araçlarda biraz da lüks arıyorum ben,octavia benim beklentilerimi bu açıdan karşılamıyor pek.ama bunlar tamamen tercih meselesi

Alp sen İngiltereden mi alıcaksın bu araçlardan birini yoksa Türkiyeden mi?

Türkiyeden ise bence skodayı satman zor olabilir.tabii ben 6 7 sene kullanırım diyosan skodayı da tercih edebilirsin.
Ben olsam golf gtı tercih ederim yada kasası daha güzel geldiği için cupra alternatifim olurdu.
Sedan araçlarda biraz da lüks arıyorum ben,octavia benim beklentilerimi bu açıdan karşılamıyor pek.ama bunlar tamamen tercih meselesi

TR için düşünüyorum.

alp octavia yı aldıktan sonra cebinden ne kadar çıkabilir hesapladınmı?
temiz bir modelli gti kaça geliyor bunuda hesapla. para kısmı hangi tarafa ağır basıyorsa onu al.

ben dısı harıcınde cok fark oldugunu dusunmuyorum acıkcası.Verıler ortada ıc mekan hakkındada bılgımız olsun dıye 2 foto eklıyorum.
6a00d83451b3c669e200e54.jpg

teskocrs034324118acc6d0.jpg

ya bencede gtı falan dediğin zaman golf , leon, focus tarzı arabalar geliyor aklıma ne biliyim sedan gtı yok be uymuyor.

ya bencede gtı falan dediğin zaman golf , leon, focus tarzı arabalar geliyor aklıma ne biliyim sedan gtı yok be uymuyor.

Abi TR de olmasada Jetta'nın GLI isminde bir modeli var. Golf GTI'ın Jettadanki versiyonu denebilir. Volvonunda S40 T5 ve S60 R modelleri spor sedan olarak kabul görebilir. Bu arada küçük bir hatırlatma Octavia Sedan değil :D

Abi TR de olmasada Jetta'nın GLI isminde bir modeli var. Golf GTI'ın Jettadanki versiyonu denebilir. Volvonunda S40 T5 ve S60 R modelleri spor sedan olarak kabul görebilir. Bu arada küçük bir hatırlatma Octavia Sedan değil :D

Al sunu da b de Vrs e bınelım alp :D

Geri
Üst Alt