Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf GTI vs Skoda Octavia vRS

Can bu bass gitarımı bagaja sokmak konusunda bende çok sıkıntı yaşadım girmedi çünkü. Hep arka koltuklara yatırmak zorunda kaldım. Dediğin noktalara katılıyorum...

leonda koltugu once yatıryodum alp,snrasında tam capraz yapıp ucu ucuna sıgdıryodum ama her seferınde aynı seyı yapmak cıdden sınır bozuyodu,helekı dıger hatch arabalarda hc sıgmıyo,hardcase e koydugum zamanları soylemıyorum bile.Gecen fotolarını cektıgım Cıvıc ın bagajına koydum bassı vırajlarda oraya buraya kayıp da sapı atmasından korktum:D

leonda koltugu once yatıryodum alp,snrasında tam capraz yapıp ucu ucuna sıgdıryodum ama her seferınde aynı seyı yapmak cıdden sınır bozuyodu,helekı dıger hatch arabalarda hc sıgmıyo,hardcase e koydugum zamanları soylemıyorum bile.Gecen fotolarını cektıgım Cıvıc ın bagajına koydum bassı vırajlarda oraya buraya kayıp da sapı atmasından korktum:D
:D:D:D

Bu arada konu dışı ama bass olarak ne kullanıyorsun?

bi dakka ya sen RS bassı sığdırmak için mi almak istiyosun yani Alp.. :D :D :D

+Kesinlikle. Zevk üstüne kurulu makineler. Ama yeri geldiğinde :D

Octavia gözümde performanslı konfor arabası. O bagaj o performansı veren hangi makinada var? Golfte öyle. Golfü çok rahat gündelik olarak kullanabilirsiniz..

Emre sana hangisini seçerdin diye sormuyorum cevabını çok iyi bildiğim için :)

Mesela videosunu eklediğin Subaru WRX ondan daha performanslı.

Gerek pist, gerek düz yol hızlanma, gerek fren, gerek 4 çeker oluşu, gerek sesi, gerek malzeme kalitesi olarak daha iyi :)

hadi hızlanma falan anladıkta bu nedir onu anlayamadık.

bu arada konu konforla performansın bir arada olması ise octavia nın eline kolay kolay su dökecek araç bulmak çok zor o sınıfta.

hadi hızlanma falan anladıkta bu nedir onu anlayamadık.

bu arada konu konforla performansın bir arada olması ise octavia nın eline kolay kolay su dökecek araç bulmak çok zor o sınıfta.
Parça kalitesi sadece göğüsteki plastiğin malzemesi demek değil. Subarunun yürüyeninin sağlamlığını tartışmaya gerek var mı? Ya da motorunun?

Geri
Üst Alt