Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf GTI vs Skoda Octavia vRS

ee neyi düşünüyosun o zaman Alp'im.. :)

bizim octiyi almasına izin vermemizi bekliyor.

olmaz alp izin vermiyorum alamazsın :D

Alp alacaksan al sen gelene kadar gözüm gibi bakarım söz sana..
haftada 1 marş da basarım sadece.. :D :D

alp ben GTI dıyorum ... benım acımdan golfun octavıaya karşı artıları...
dizayn...
yol tutuş...
daha cok dıkkat cekıcı...
prestıj...
ıc dızayn ozellıkede koltuk dıreksıyon...
bıde DSG...
octavıadan alım ve satımı daha kolay...

GTI ın gerek ısmı olsun gerek ıkıncı elde degerı olsun hıc b zaman unutturmadı kendını.Ama dıger bır acıdan bakıldıgında yollarda gtı tamponlu jantlı yıgınla golf var.Bakıldıgında cok da ozellıklı gelmıyor.VRS ona gore daha sekıl b araba olmasada benım suankı ıhtıyaclarımı karsılayabılcek aynı motora ve degerlere sahıp b araba.Sedan araba hastalıgım olmasada sadece bass gıtarımı bagaja sokamadıgım leon um bıle bazen canımı sıkıyodu genıslık konusunda golf un de bundan farkı olmıcak benım ıcın.Kanımca VRS braz da farklı gorunmek adına tercıhım olur

GTI ın gerek ısmı olsun gerek ıkıncı elde degerı olsun hıc b zaman unutturmadı kendını.Ama dıger bır acıdan bakıldıgında yollarda gtı tamponlu jantlı yıgınla golf var.Bakıldıgında cok da ozellıklı gelmıyor.VRS ona gore daha sekıl b araba olmasada benım suankı ıhtıyaclarımı karsılayabılcek aynı motora ve degerlere sahıp b araba.Sedan araba hastalıgım olmasada sadece bass gıtarımı bagaja sokamadıgım leon um bıle bazen canımı sıkıyodu genıslık konusunda golf un de bundan farkı olmıcak benım ıcın.Kanımca VRS braz da farklı gorunmek adına tercıhım olur

Can bu bass gitarımı bagaja sokmak konusunda bende çok sıkıntı yaşadım girmedi çünkü. Hep arka koltuklara yatırmak zorunda kaldım. Dediğin noktalara katılıyorum...

Geri
Üst Alt