Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf GTI-Hangisi en iyi?

1-2-3 apaçi derken? o apaçi dediklerin dışarıda dolaşan fiberden dökme toplanmış eski golflerden değildir kardeşim orjinaline sağdık kalarak yapılan bir golf 1-2-3 modellerini kullansaydın bence böyle düşünmezdin atmosferik olarak aracın yaptığı iş o zamanın teknolojisinde tartışılmaz derecede başarılıydı ve hala bir mk3 insanı heyecanlandırabiliyor rahatlıkla..... Ben Bir MK3 Gtı sahibi olmayı çok isterdim açıkcası apaçi işi dediğimiz araçlar içindekilerden bahsedildiği zaman daha bir anlam kazanıyo haklısın piyasada dolaşan çok model var bu şekilde ama MK2 ve MK3 ü denemeni isterdim belki fikrin değişirdi ;) :)

mk2 G60 olcak yada mk3 VR6 olcak abı nasıl olur ama :D

kırmızı bı vr6 idi ve sesı halen kulagımda... arac stock idi ama ses ve performans ıyıdı

Geri
Üst Alt