Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf GTI-Hangisi en iyi?

Son kasa çok hoşuma gitti mk4 de beni çeken bir tek motoru ve kasası oda GTI serisine özel değil.... MK3 hayranlığımı da gizleyemem boş ama en etkili modeli bence! En son kasanın tasarımı çok hoşuma gidiyo hem kasa yapısı ve aracın model açısından yüksek birde kasasının MK5ten çok daha güzel olması......... Ama MK3 ün agresif duruşu küt yapısına ve gidişine hayranım....

4. Kasayı çok severim. Hele ki sürdükten sonra daha da sevdim. Son kasanın da koltukları filan 10 numara, tam cadde arabası olmuş :D. 5 ise ilk çıktıgında çok çok sevmiştim. 1-2-3. kasalar bana apaçi işi geliyo. Benim sıralamam:

4-6-5 şeklinde olur.

4. Kasayı çok severim. Hele ki sürdükten sonra daha da sevdim. Son kasanın da koltukları filan 10 numara, tam cadde arabası olmuş :D. 5 ise ilk çıktıgında çok çok sevmiştim. 1-2-3. kasalar bana apaçi işi geliyo. Benim sıralamam:

4-6-5 şeklinde olur.

1-2-3 apaçi derken? o apaçi dediklerin dışarıda dolaşan fiberden dökme toplanmış eski golflerden değildir kardeşim orjinaline sağdık kalarak yapılan bir golf 1-2-3 modellerini kullansaydın bence böyle düşünmezdin atmosferik olarak aracın yaptığı iş o zamanın teknolojisinde tartışılmaz derecede başarılıydı ve hala bir mk3 insanı heyecanlandırabiliyor rahatlıkla..... Ben Bir MK3 Gtı sahibi olmayı çok isterdim açıkcası apaçi işi dediğimiz araçlar içindekilerden bahsedildiği zaman daha bir anlam kazanıyo haklısın piyasada dolaşan çok model var bu şekilde ama MK2 ve MK3 ü denemeni isterdim belki fikrin değişirdi ;) :)

5 derim sanki 6'nın özellikle arkası hiç güzel değil..

1-2-3 apaçi derken? o apaçi dediklerin dışarıda dolaşan fiberden dökme toplanmış eski golflerden değildir kardeşim orjinaline sağdık kalarak yapılan bir golf 1-2-3 modellerini kullansaydın bence böyle düşünmezdin atmosferik olarak aracın yaptığı iş o zamanın teknolojisinde tartışılmaz derecede başarılıydı ve hala bir mk3 insanı heyecanlandırabiliyor rahatlıkla..... Ben Bir MK3 Gtı sahibi olmayı çok isterdim açıkcası apaçi işi dediğimiz araçlar içindekilerden bahsedildiği zaman daha bir anlam kazanıyo haklısın piyasada dolaşan çok model var bu şekilde ama MK2 ve MK3 ü denemeni isterdim belki fikrin değişirdi ;) :)

Valla abi ben sadece görünüm olarak dedim. Yoksa güzeldir tabi sürüşü filan. Bir de o zamanları hatırlamadıgım için benim için ekstra bir anısı yok 4.kasadan önceki Golf'lerin.

Orjinalini ve temiz bakılmışını görsem kesin güzeldir ama genelde millet alıp içine ediyo mis gibi arabanın o yuzden apaçi işi dedim :)

5 derim sanki 6'nın özellikle arkası hiç güzel değil..

Gerçekten de arkası çok eski duruyo 6'nın ama egzoz ve difüzörle biraz güzelleştirmişler.

7.Kasa çok güzel olacak diyo içimden bi his. 6 makyaj gibi bişey oldu...

Geri
Üst Alt