Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW F1'e giriyor...

007

Kayıtlı Üye
Merkezden yapilan aciklamada Porsche seat bentley ya da audi isimlerinden biri ile Toyota takiminin F1 haklarini alarak Formula1'e gireceklerini bildirdiler..

Bentley'nin niyeti vardı bi kaç sene önce LMS'den sonra..

riskli ama porsche güzel olur..porsche girerse müthiş yatırımlara sahne olur..porsche ferrayi geçmek zorunda olduğunu düşünüp deli para akıtır..pilot alır..ferrari ya kaybedersem psikolojine girip her ihmale karşı kesenin ağzını açar..güzel yarışlar izlenir gibime geliyor..vw porscheyi kullanmazsa kazanma arzusu ikinci planda kalabilir sadece iş reklam amaçlı olur..

Ferrari diye bişi kalmadı Varol abi 2-3 senedir.. :)

F1 diye bişey kalmadı nerdeyse sıradışı bir kaç yarış haricinde

Ferrari diye bişi kalmadı Varol abi 2-3 senedir.. :)

turizmden ayrıldım ayrılalı izlemiyorum..
buna sevindim diyebilirim sevmiyordum ferrariyi nedense belki de schumaher yüzünden olabilir..
artık porsche devralsın o zaman:)

Schumacher de bi ara gitti bi süre yoktu bu sene olması lazım hangi takıma geldiğini bile bilmiyorum ama bayaa arkalarda takılıyo..tur yiyip duruyo.. :D :D

Geri
Üst Alt