Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw e dava açılmalı...

Gökhan abim sen gıcık kapmışın artık aracına.. :)
bıçak sırtı halinde seviyosun ya da sevmiyosun aracını.. :)

Gökhan abim sen gıcık kapmışın artık aracına.. :)
bıçak sırtı halinde seviyosun ya da sevmiyosun aracını.. :)

yok kesinlikle aracımı çok seviyorum özellikle 1 aydır çooooook seviyorum bütün tıkırtıları da kendim hallettim:)ama insan zamanla nankörleşiyor kardeş ama cidden haksızlık edemem!!!kasayada aracıma da hastayım sadece debriyaj sertleşme gıcırdama sıkıntısı vw lerin komple sıkıntısı o nedenle açtım konuyu:)keşke bu makyajsızlara 1.6 tdi yi koysalarda değişsek ne güzel olurdu:)

TSI al abi o zaman emin ol pişman olmazsın..
olursan ben alırım aracını değerinden.. ;)

gökhan abi söveceksin banaq ama ben 242000 km kullandım orjinal baskı balata setini son 10 bn kmde sertleşme olmaya başlamıştı. şuan ise yaklaşık 30000 km oldu ve sorun yok.

Renault'nın balataları uzun gidiyo 80K'de bitmişti ki gençlik heyecanıyla filtre sesi duyucam diye yarım debriyaj çok kalktım..bizimkilerde ise bence erken koku gelmesi dışında şu zaman kadar hiç bi sıkıntı yaşamadım aslında üşenmeden her tür yokuşta el freniyle kalksak hem ömrü uzar hem daha rahat olur..

TSI al abi o zaman emin ol pişman olmazsın..
olursan ben alırım aracını değerinden.. ;)

yiğitcim ben 1.6 tdi yi performanstan çok yakıt için istiyorum kardeş yoksa benim 1.6 dan memnuniyetim iyi benzine giden para haram valla kardeş tsi de de benzine çok gidecek kardeş yav:)temmuz da 550 ağustoz da 450 lira benzin verdim tsi olsa idi 500 e 400 olurdu ama tdi olsa idi 250 ye 210 anca giderdi...performans da tsi den iyi olurdu ne dersin:)

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

Renault'nın balataları uzun gidiyo 80K'de bitmişti ki gençlik heyecanıyla filtre sesi duyucam diye yarım debriyaj çok kalktım..bizimkilerde ise bence erken koku gelmesi dışında şu zaman kadar hiç bi sıkıntı yaşamadım aslında üşenmeden her tür yokuşta el freniyle kalksak hem ömrü uzar hem daha rahat olur..

kardeş neredeyse hep el frenini kullanırım...ama yavaş yavaş sertleşiyo...120 bin de jettanın ki eski model bed ford lar gibi olmuştu valla:)

abi arabadan hiç inmediğim için ayda ne kadar benzine para harcadığımı söylesem okul olmasa bile yuh dersin..performans konusunda ise bilemem..çıktıktan sonra belli olur hakkaten..
ama ölene kadar TSI alıcam diyebilcek kadar memnunum ki Allah kısmet ederse hakkaten öyle olucak..

abi o 120K olan Jetta'nın ilk debriyaj seti mi üstündeki. !??

abi arabadan hiç inmediğim için ayda ne kadar benzine para harcadığımı söylesem okul olmasa bile yuh dersin..performans konusunda ise bilemem..çıktıktan sonra belli olur hakkaten..
ama ölene kadar TSI alıcam diyebilcek kadar memnunum ki Allah kısmet ederse hakkaten öyle olucak..

abi o 120K olan Jetta'nın ilk debriyaj seti mi üstündeki. !??

evet yiğidim ilk debriyaj:)

Geri
Üst Alt