VW dünyasının önemli oyuncusu olduk | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

VW dünyasının önemli oyuncusu olduk

  • Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
#1
Verdiği eğitimler ve sanal dünyadaki başarılı uygulamaları, Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç’ı VW dünyasının önemli oyuncusu yaptı

21:00 | 24 Nisan 2011Geçen yıl 40 bine yakın satış gerçekleştirerek, yüzde 49’luk büyüme yakalayan ve bu oranla Volkswagen dünyasında büyüme rekoruna imza atan Doğuş Otomotiv-Volkswagen Binek Araç, verdiği eğitimler, kalite yatırımları ve sanal pazarlama uygulamalarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. VW Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, “Bu sayede Volkswagen dünyasının önemli oyuncusu olduk” diyor.

Distribütör olmalarına karşın Volkswagen AG’nin bölge direktörlerinin Türkiye’de staj yaptırıp, eğitim verdiklerini, son olarak VW Ülke Müdürü’nün stajını tamamladığını anlatan Uygun, “Özellikle bayi eğitimlerimiz ve kaliteye yaptığımız yatırımlarla VW dünyasında çok önemli bir yere sahibiz” diye konuştu. Sadece bayi ve servis elemanlarına değil, bayi sahiplerine de eğitimler verdiklerini ve bu eğitimleri geliştirmeye de devam edeceklerini anlatan Vedat Uygun, “Hizmet kalitesine çok önem veriyoruz. Yetkili satıcılarımız, kazanç ve primlerinin çoğunu kalite yatırımına aktarıyor. Bunu da bizzat denetliyoruz. VW’nin dünyadaki hiçbir pazarında, bayiler bu denli yüksek oranda harcama yapmıyor” ifadesini kullandı.

Uygun, Türkiye’den VW’nin Rusya’daki şirketine transferi gerçekleşen Serkan Uzunay’ın ardından, Özge Esen’in de VW’nin Wolfsburg’daki merkezine Stratejik Planlama ve Bayi Geliştirme konularında çalışmak üzere transfer edildiğini de sözlerine ekledi.

Hibrid Touareg ve Sharan yolda
Sanal uygulamalarla da dikkat çektiklerini belirten Vedat Uygun, “Şu an Volkswagen Türkiye’nin facebook sayfasında üye sayısımız 160 bine ulaştı. VW’nin kendi açtığı sayfanın üye sayısı 60-70 bin civarında” dedi.

VW Binek Araç Pazarlama Müdürü Çağrı Öztaş da, Polo GTI ile geçen hafta satışa çıkan Polo ve Golf BlueMotion’ın ardından mayısta hibrid Touareg’i getireceklerini, başlangıç fiyatının 138 bin euro olacağını söyledi. Eylül başında gelecek Sharan’ın fiyatıysa 70 bin TL’den başlayacak.

link: http://otomobil.milliyet.com.tr/-vw-dunyasinin-onemli-oyuncusu-olduk-/otoguncel/haberdetay/24.04.2011/1381816/default.htm
 

kamikaze

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Kas 2010
Mesajlar
1,910
Beğeniler
251
Yaş
48
#4
2012, Doğuş grubunu sene ortasında bir daha incelemek gerekecek derim.....
 

007

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
2,619
Beğeniler
85
Yaş
41
#5
Bu arada yeni Beetle cok guzel olmus. internette var 2012 model yili olarak cikacak..ve bomba motorlar ile gelecek.
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Beğeniler
79
Yaş
30
#6
yine de sevindirici şeyler bunlar.. :eek:key:
 

igci_01

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ocak 2010
Mesajlar
4,547
Beğeniler
1,593
Yaş
30
#7
ahlaksız bir teknik destek ve müşteri memnuniyeti olduktan sonra ne yapayım ben onların satışını..herkes yapar onların yaptığı satışı herkes en az 2-3bin tl indirimler yaparken bunlar burnundan kıl aldırmıyor al liste seç beğen al ohh valla gelsinler birde bizlere sorsunlar doğuşun ahlaksızlıklarını terbiyesizliklerini...
 
Üst Alt