Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW CC ile ilgili bilgi.

Erhan 1907

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar babama (1.4 TSİ DSG yeni kasa) CC almayı düşünüyoruz. Araç ile ilgili bilgilerinizi benimle paylaşır mısınız.
bu aracı önerir misiniz?

Hiç düşünmeden al,hiçbir kronik sorunu olmayan biraz fazla yakan bir araç

Kesinlikle öneririm kardeşim... yakıtı kafana takmazsan on numara bir makine... üstüne üstlük çok yakışıklı kerata...

Şehiriçinde istanbulda 10 lt altı yakmıyor

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Kesinlikle öneririm kardeşim... yakıtı kafana takmazsan on numara bir makine... üstüne üstlük çok yakışıklı kerata...
bayini verdiği verilere göre kıyasladığımda ortalama benim 1.4 fr kadar yakıyor.
7 ila 7,5 arası yakıyomuş doğrumudur?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Şehiriçinde istanbulda 10 lt altı yakmıyor

teşekkürler. biraz fazlaymış yakıtı.

Yakıt işi bir de kullanımla alakalı... baban kullanacağı için çok olmaz gibime geliyor... ben tavsiye etmem... madem sedan bir araç düşünüyorsanız yeni octavia ya bakmanızı tavsiye ederim...

Yeni Volkswagen CC1.4 lt TSI BMT 160 PS Tiptr. DSG.40.300 EUR + 909,50 TL**

Skoda Octavia Elegance 1.6 TDI CR 105 HP DSG Greentech76.70073.000

Madem yakıtı düşündürüyor sizi dizel elegance dsg octavia yı tavsiye edeyim... çok daha ucuza gelir...

İstanbulda fabrika verilerinin üstüne 2 lt koyacaksınız

Yakıt işi bir de kullanımla alakalı... baban kullanacağı için çok olmaz gibime geliyor... ben tavsiye etmem... madem sedan bir araç düşünüyorsanız yeni octavia ya bakmanızı tavsiye ederim...

Yeni Volkswagen CC
1.4 lt TSI BMT 160 PS Tiptr. DSG.
40.300 EUR + 909,50 TL**

Skoda Octavia Elegance
1.6 TDI CR 105 HP DSG Greentech
76.700
73.000

Madem yakıtı düşündürüyor sizi dizel elegance dsg octavia yı tavsiye edeyim... çok daha ucuza gelir...
Octavia güzel ama daha premıum segment bişey istiyoruz.

Bende var 2013 CC 1.4 TSI 160 bg olanı. 28 Haziran'da aldık sıfır olarak şuanda 12.000 km'de o günden beri hiç bir problemle karşılaşmadım. Alınabilecek çok şık arabadır. Ama kesinlikle ve kesinlikle adaptif bi-xenon ve sunrooflu modelini alın derim. MEZ oto İstanbul bayisi fiyatı daha uygun diğer bayilere göre en son öyleydi 1 ay önce 106.500 TL sıfırıydı (bixenon+sunroof+elektrikli perde) Bu araçta tek gözüme batan şey araçta hild holder ve start-stop olayı var düz yolda bile frene basıp bırakınca örneğin ışıklarda hild holder devreye giriyor güzel birşey lakin sakin kalkınca titreme yapıyor gibi geliyor bana. Başka forumlarda okudum bununla ilgili kronik sorun yaşayanlar olmuş bilgin olsun garantiden bir parça değişiyor yaşanırsa. Yakıta gelince 40 kr gözden çıkart 8 lt :)

Başka sormak istediğin soru olursa cevaplayabilirim.

Geri
Üst Alt