Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Bülteninde Seatın Kapatılma İddaası

LeonRider

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Arkadaşım Tamaşda aracını servise götürdüğünde volkswagen dergisinde seatın ispanyol ateşi olarak vw nin satışlarını olumsuz yönde etkilediği için 5yıl içindeki planlarda kapatılması konusu yazıyormuş duyunca şok oldum bu bülteni ele geçirip okumak lazım aslı nedir gerçekmidir vw bünyesindeki bir dergide bu neden yazıyor aslı yoksa? vw seat gibi bir firmayı kapatmayı nasıl göze alır aklım almadı.....

kıskandı seatın kendi başarısını ve satış olarak kendi markasının önüne geçmesini kapatırlarsa hiç şaşmam bu yüzden ama kapatamazlar zarar etmiyor çünki

Çekikgözlüler alırsa şaşırmam,yada malezyalılar,hintliler falan:D

yahu ben vw kapsamında dıe almıstım arbayı :)

Ben de dort halka var kaputun altında diye almıştım:p

VW, Seat'ı satarsa başka bi grup alır..
umarım BMW olur.. :D :D

vw mi yapar mı..yapar..al parçala sat sistemi..ama bana çok aptalca geliyor..:p
audisi var aynı motor vw si aynı motor..ikisi de kaliteli..üçüncüsü de kaliteli olarak devam edebilir..bünyesinde bir çok marka var..
aptalca olan başka bir şey de var..sanki vw deki arabaların kendisi babası..sanki diğeri kendi çocuğu değil de üvey evlat..bu iş ticaret..doğma doğurma yok ki buna böyle muamele edesin..
kafayı yormaya da değmez..satmazsa alacak araba olmaz biz de başka bir şeye bineriz.:eek:.

vw mi yapar mı..yapar..al parçala sat sistemi..ama bana çok aptalca geliyor..:p
audisi var aynı motor vw si aynı motor..ikisi de kaliteli..üçüncüsü de kaliteli olarak devam edebilir..bünyesinde bir çok marka var..
aptalca olan başka bir şey de var..sanki vw deki arabaların kendisi babası..sanki diğeri kendi çocuğu değil de üvey evlat..bu iş ticaret..doğma doğurma yok ki buna böyle muamele edesin..
kafayı yormaya da değmez..satmazsa alacak araba olmaz biz de başka bir şeye bineriz.:eek:.

Seat göya VW'nin sportif yönü olucaktı 160'lık 1.4 TSI'ı Seat'a vermediler bile.. :D :D

bu ateşi söndüremezleeeer, her türlü yanar hatta daha alevli olur satarlarsa:)

Geri
Üst Alt