Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Bülteninde Seatın Kapatılma İddaası

VW'nin böyle bişey yapacağını sanmam.
Aynı fabrikada ürettiği parçaların üstüne çakma trim parçalarını giydirip veriyo piyasata. VW'den çok kar ediyodur.

Evet Ayberk Sadece Ciddiyet Payı VW BÜlteninde Bu Haberin Yayınlanması....

İnternet üzerinde bi kaynak var mı Abi bunu görebileceğimiz?

yok kardeşim arkadaşım vw servisinde otururken vw bultenlerine göz gezdiriyormuş ve orda okumuş ispanyol ateşi vw bazı modellerinin satışını olumsuz etkilediği için 5 sene içindeki planlamaları içinde seat ın kapatılması var yazıyormuş bende şok oldum.... ben internette araştırmadım ama belki bulunabilir bi göz gezdiricem...:eek:key:

yok kardeşim arkadaşım vw servisinde otururken vw bultenlerine göz gezdiriyormuş ve orda okumuş ispanyol ateşi vw bazı modellerinin satışını olumsuz etkilediği için 5 sene içindeki planlamaları içinde seat ın kapatılması var yazıyormuş bende şok oldum.... ben internette araştırmadım ama belki bulunabilir bi göz gezdiricem...:eek:key:

Böyle bir haberin gerçeklik payı olsa bence internet sallanırdı :)
Özellikle uluslararası Seat forumları.

Doğru tespit,Böyle birşey olsa bu kadar önemli bir konu kısıtlı öneme sahip bir dergidemi yayınlanırdı,banada pek inandırıcı gelmedi..

böylesine bir durum olacağını sanmıyorum bunun expertizini vw elbette yapmıştır ayrıca diğer büyük markalarda yapmıştır tabi ki
böylece vw bıraksa bile diğer kurtlar zaten hemen atılacaktır markaya o yüzden sıkıntı yok usta ..

Valla beyler bayanlar bizde derginin yalancısıyız ben belki gören okuyan başkaları da vardır diye düşündüm yada aklında olup vw servislerinden birine uğrayan olursa şu dergiye birileri göz atsın diye yazdım.... bencede saçma ama aniden böyle bişeyle karşılaşmak kimsenin hoşuna gitmez tabi seat gibi bir markanın başka bi firmanın eline geçmesi çok kötü olabilir de...

Her gün yeni araçlar çıkaran, modellerine yeni motorlar koyan bi marka neden başka firmalara satılsın?
Üstelik tamamıyla VW teknolojisi kullanılarak üretilen bi marka?
Saçma bi haber. Bültende böyle bir haber yer alacağını hiç sanmıyorum. Görmeden inanmam kendi adıma.

bu haberi başka bir kaynaktan da duymuştum, yeni ibizanın bana göre eski ibizaya nazaran başarısız olması da bu iddiayı desteklediğini markayı yavaş yavaş bitireceklerini düşünmüştüm... üzülürüz açıkçası...

bu haberi başka bir kaynaktan da duymuştum, yeni ibizanın bana göre eski ibizaya nazaran başarısız olması da bu iddiayı desteklediğini markayı yavaş yavaş bitireceklerini düşünmüştüm... üzülürüz açıkçası...

Ibiza eskisine nazaran başarısız ancak Leon aldı başını yürüdü.

Geri
Üst Alt