Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Avrupa Buluşması

Men in Volkswagen 2010 buluşması, bu senekide çok güzel olmuş, yakında videosu düşer. Bunları izledikçe canım çok sıkılıyor. Muhteşem organizasyonlar yapıyolar :(

adamlar yapıyorlar her zamnki gibi biz sadece izliyoruz...

bu denlı guzel arabalarla sadece b caddeden gec yıne organızasyon nıtelıgı tasır adam kesınlıkle cok ıyı araba hazırlıyolar

teşekkürler kardeşim şimdi izleyemedim yarına kaldı.. :)

sölenicek bişi bulamıyorum çok çok güzell :D

Bu görüntülerin çok daha iyisi ülkemizdede olur fakat herşey imkanlarla alakalı.Anca izlemekle kalırız.

xx

Bence pek imkan olayı değil bu video. Buradaki çoğu aracı yaparız ve buraya yakışır araçlarımızda var ama hiç bir zaman böyle bir organizasyon yapıcağımızı zannetmiyorum. Mesela bu org. gibi;

HellaFlush Hawaii 2011 on Vimeo

[video=vimeo;22873429]http://vimeo.com/22873429[/video]

Böyle güçlü arabalar gelicek ve kuzu kuzu sıraya girecek, hiç sanmıyorum :D birisi ortada donut yapıcak öteki son ses müzik dinliyecek falan bir ton safsata. O yüzden uzaktan izleriz ancak :D

Geri
Üst Alt