Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw Altur uygulama için özel indirim fırsatı

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
Yenibosna'da bulunan Altur bayisine tanıdığım işe başladı. Ve foruma referans olmam halinde %20 indirim yapma sözü aldım. Sİzler için paylaşıyorum. Yararlanmak isteyenler kaçırmasın.

Öncelikle müşterilerine verilen fiyatları yazacağım..

Cam filmi ( Güvenlik) : 700 TL +KDV --- İNDİRİMLİ : Kdv dahil : 560 TL

Cam filmi ( Güneş ) : 550 TL + KDV ---- İNDİRİMLİ : Kdv dahil 440 TL

SERAMİK FULL KAPLAMA : 1400 TL + KDV --- İNDİRİMLİ : Kdv DAHİL : 1.120 tl 3 yıl garanti..
SEramik uygulamada : Detaylı iç-dış temzlik
Seramik kaplama
Klima temizliği ( ozon)
Motor temizliği
Yağmur kaydırıcı

İç - dış detaylı temizlik : 600 TL+KDV İNDİRİMLİ KDV DAHİL 480 TL
İÇ temiizlik : 300 TL+KDV İNDİRİMLİ : KDV DAHİL 240 TL
DIŞ temizlik : 300 TL +KDV İNDİRİMLİ : KDV DAHİL 240 TL

Umarım işinize yarar.
Aşağıda paylaşacağım numarayı arar forumdan AYKUT yönendirdi derseniz yardımcı olacaktır.

TEL : 0533 137 76 77 NİZAMETTİN BEY.. ALTUR estetik sorumlusudur...

Aykut Bey merhabalar da seramik için bi kaç yerden fiyat aldım çoğu 1 sene garanti veriyor 3 sene garanti vermem için aracın 1 hafta bende kalması lazım diye söylüyor 1 hafta boyunca periyodik hallerde işlem yapmam lazım diyor yoksa fiyat servis olmasına rağmen uygun pasta cila da yapılıyor sanırım öncedende...Bilginiz için teşekkürler..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolasın kardeşim, yaptırmayı düşünenler için kaçırılmayacak bi fırsat:)

Aykut Bey merhabalar da seramik için bi kaç yerden fiyat aldım çoğu 1 sene garanti veriyor 3 sene garanti vermem için aracın 1 hafta bende kalması lazım diye söylüyor 1 hafta boyunca periyodik hallerde işlem yapmam lazım diyor yoksa fiyat servis olmasına rağmen uygun pasta cila da yapılıyor sanırım öncedende...Bilginiz için teşekkürler..

Yetkili servis olduğundan aracınızda eğer bir solma söz konusu olursa ücretsiz yaptırırsınız. Yetkili serviste yaptırma avantajı bu işte. 3 yıl diyorsa o 3 yılı kafasına vura vura alırsınız :)Pasta cila yapılıp seramik koruma yapılıyor.Biz 3 araca yaptık. Memnunuz. Düşünen arkadaşlar için yardımcı olmak istedim. Şahsen dışarıda yapacağıma yetkili serviste yaptırmayı tercih ederim.

Yetkili servis olduğundan aracınızda eğer bir solma söz konusu olursa ücretsiz yaptırırsınız. Yetkili serviste yaptırma avantajı bu işte. 3 yıl diyorsa o 3 yılı kafasına vura vura alırsınız :)Pasta cila yapılıp seramik koruma yapılıyor.Biz 3 araca yaptık. Memnunuz. Düşünen arkadaşlar için yardımcı olmak istedim. Şahsen dışarıda yapacağıma yetkili serviste yaptırmayı tercih ederim.
Haklısın güzel düşüncelerin için eksik olma :)

gercekten cok guzel bır olay..istanbulda olanlar ve yaptırmayı düşüneler değerlendirmeli...bilgilendirme için teşekkürler

Bu fiyat listesi piyasanin 2 kati.ama malum servis fiyati hep öyledir.ünlü prof arac kuaförleri yari fiyata yapiyor.herhangi birine girip sormaniz yeterli..

Burda Bitmez..

Tavan film yaptırma ne kadar çok merak ediyorum fiyat nedir ?

Geri
Üst Alt