Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw Altur uygulama için özel indirim fırsatı

Herkese merhaba,
Yenibosna'da bulunan Altur bayisine tanıdığım işe başladı. Ve foruma referans olmam halinde %20 indirim yapma sözü aldım. Sİzler için paylaşıyorum. Yararlanmak isteyenler kaçırmasın.

Öncelikle müşterilerine verilen fiyatları yazacağım..

Cam filmi ( Güvenlik) : 700 TL +KDV --- İNDİRİMLİ : Kdv dahil : 560 TL

Cam filmi ( Güneş ) : 550 TL + KDV ---- İNDİRİMLİ : Kdv dahil 440 TL

SERAMİK FULL KAPLAMA : 1400 TL + KDV --- İNDİRİMLİ : Kdv DAHİL : 1.120 tl 3 yıl garanti..
SEramik uygulamada : Detaylı iç-dış temzlik
Seramik kaplama
Klima temizliği ( ozon)
Motor temizliği
Yağmur kaydırıcı

İç - dış detaylı temizlik : 600 TL+KDV İNDİRİMLİ KDV DAHİL 480 TL
İÇ temiizlik : 300 TL+KDV İNDİRİMLİ : KDV DAHİL 240 TL
DIŞ temizlik : 300 TL +KDV İNDİRİMLİ : KDV DAHİL 240 TL

Umarım işinize yarar.
Aşağıda paylaşacağım numarayı arar forumdan AYKUT yönendirdi derseniz yardımcı olacaktır.

TEL : 0533 137 76 77 NİZAMETTİN BEY.. ALTUR estetik sorumlusudur...
merhabalar,
oncelıkle fıyat sankı dısarda bırazdaha ucuz geldı bana. ayrıca alturu ve servıste calısanları vs herkesı cok ıyı tanırım(aracımızıda ordan aldık zaten,ayrıca ne kadar tıtız oldugumuxuda bılırler).sunu soylemek ısterım, eskıden murat bey vardı sorumlu fakat altur taseron olarak anlastıgı ıcın fırmayla calısanlarla bırlıkte sorumluda degıstı kı ıhaleyı alan fırmanın sahıbınıde tanıyorum ki genel olarak ıscılıgı ıyı(begenmedıgım taraflarıda var bızım aracın cam fılmlerını pek begenmedım ama neyse) ersın var kı sanırım ustabası gıbı bırsey oldu orda. yanı sıstemını ve kımler oldugunu falan bılıyorum. demem o kı servıs garantılı falan dusunmeyın bu ıslemlerı. servısın anlasmalı oldugu fırmadır bunlar( dogus oto esenyurt-otokıng, alturda fırmanın adını hatırlamıyorum ama ıste nızamettın beylerle anlasmalı).alturda yetkılı servıste sıfır aracımızı alırken boya koruma cam fılmlerı motor koruma vs alturda yaptırdım, yanı yetkılı servıste. daha sonra bır ıslem ıcın dogusoto esnyurta gıttıgımde(sadece 1 kapı dosemesınden ses gelıyordu) aracın kapılarının cam fılmınden dolayı garantıden cıkacagını ama emın olmak ıcın dogus otoya yazacaklarını soylemıslerdı. kayıt dısı tanıdık vasıtasıyla sorgulattıgımızda garantıden cıktıgını soyledıler. ama dogus otonun anlasmalı yerıyle yaptırmıs olursam o zaman cıkmıyormus. yanı dogus otonun anlasmalı olmadıgı(alturun anlasmıs oldugu fırma dogusla anlasmalı degıl) aracınız garantı kapsamında dııl, ama garantı su sekılde oluyor bayı sorumlulugu alıyor kı ben bıle o kadar tanıdıgım olmasına ragmen alturu bıraktım ve 2. bakıma esenyurt dogusa goturecegım. yanı sonax mequıars gıbı yerler(ısını ıyı yapan bayı) cok cok ıyı bır ıs cıkartabılıyor. bız yetkılı servıste yaptırdık sozde, arkadasım leonuna sonaxta yatırdı arada cıddı bır kalıte farkı var(onunkı acık ara onde kalıteolarak) ve bızım yarı fıyatımıza. sadece yetkılı servıs dıyıp pahalıya ıslemden kacının daha ucuza daha kalıtelı yapan yerler var(tabıkı boya korruma cam fılmı seramık vs ıcın onun dısında tabıkı servıs garantıden cıkmasın arac:motor yuruyen vs.).
herkese kazasız belasız surusler dılerım.

Geri
Üst Alt