Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vurup kaçan mini

nightshift

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar. Geçen hafta ortası başımdan geçen bir olay...
Arabam kapının önünde hani çapraz şekilde park yerleri varya o şekilde park halinde. Bizim yol da tek yön.
Saat 13 civarı. Birden bağrış çağrış lan noluyo derken kapının zili deli gibi çalıyor. Üst komşum bağrıyor Taarkaaan lan olm arabana vurdular !!??!?!?!?!:confused:
Haydaa dedim bi koşu yukarı çıktım. Kapıda bekliyor 3-4 kişi. Abi peşinden koştuk yakalayamadık adam kaçtı. İçinde 2 erkek 2 kız mavi bir mini cooper.
Vay derken bende biraz bakındım ama nerdeee çoktan gitmişler...
Sonuç arka tamponun sağ tarafında girmiş biraz sürtmüş. Boya falan az da olsa kalkmış ama fark ediliyor.

PLAKA 34 S 5533 Mini Cooper. Gören ya da bilenler varsa güzel olur ha tanıyanda yoksa sadece paylaşmış oldum. :)
Adresi buldum sağolsun çevrede Avukat maliyeci polis tanıdıkların olunca ama telefon numarası yok malesef.
Cooper 1937 doğumlu birinin üstüne kayıtlı ama sonuçta torununa hediye etmiştir. Neyse çok kafa şişirdim :)

plakasını almışsın polise verseydin ya. hasarı nasıl yaptırdın kendi cebindenmi kaskodanmı.?

abi vurup kaçma olaylarına artık karakol da bakmıyormuş. Direk bakırkoydeki Trafik mahkemesine gidip plakayı veriyorsun onlar icabına bakıyorlar.

plakayı kendi kaskona bildir hasarını yaptır senin kaskon onun kaskosundan alır parayı

ya karsı tarafın kaskosu yoksa yılmaz abi?

yazık ya böyle insanlar var malesef...... plakayı aklımızda olsun ama çok mini var yaw....

karakola gıdıceksın plakayı aldıkları ıcın vede gorenler oldugu ıcın sıkayette buluncaksın sonrasında memurun tekı gelıp zabıt tutucak karakolun onunde savcılıga sevk edıcez emın ol kacamaz aynısı basıma geldı ordan bılıyorum

sen ucundan görmüşsün ben arabada otururken yaratığın biri Q7 ile yanıma yanaşıp zank diye kapıyı açıp kaputumu ezdi. plakayı alıp da yaptırtmak hiç aklıma gelmedi bende dayadım kontağı simsiyah aracından astarı çıkana kadar çizdim bende magandayım artık.

Geri
Üst Alt