Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vurup kaçanlara gelsin bu parça

adders

Kayıtlı Üye
ilk defa başıma gelmiyor fakat canımı çok sıktı, parkda duran arabaya vurup hasar veriyorsun adam olsan en azından numaranı yazarsın Allah ından belasını bulur inşallah. güzelim tamponumu çizik yoktu çok güzel sıyırmış. Böyle yapanlara hakkımı hiç helal etmiyorum, gelse vurdum dese zaten gönderirim ilk defa yaşamadım böyle bir olayı ama insan olmayı unutmuşuz ayıp ayıp !!!

Gecmiş olsun kardesim kimsenin ahı kimsede kalmaz başkasıda ona yapar aynısını

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aynen karsesim bende aracımı site içerisine park ediyorum kendini bilmezin biri gelip yanıma park ediyor kapısını hayvanca acıyor benim araca zarar verıyor ne kadar cok dikkat edersen et başkası dikkat etmedıgı sürece sonuç ortada malesef

Aynen karsesim bende aracımı site içerisine park ediyorum kendini bilmezin biri gelip yanıma park ediyor kapısını hayvanca acıyor benim araca zarar verıyor ne kadar cok dikkat edersen et başkası dikkat etmedıgı sürece sonuç ortada malesef

inanın kapı açılırken çarpmalara alıştım aynı site içinde hemde komşun o bile gelip demiyor bariz çizik, Bu kul hakkı bunu bilen yapmaz yapsada gelir adam gibi söyler. hakkımı helal etmiycem parasında pulunda değilim zoruma gidiyor artık, geçen hafta da boydan boya çizildi aracım soguttular nalet olsun. bundan önceki aracımıda oymuşlardı çiviyle, diyeceksin birileri ile aran mı bozuk hayır sadece aracıma iyi bakıyorum, 124 muratım bile olsa bakarım. şimdi git sıfır araç al elin iti çizsin vursun.

inanın kapı açılırken çarpmalara alıştım aynı site içinde hemde komşun o bile gelip demiyor bariz çizik, Bu kul hakkı bunu bilen yapmaz yapsada gelir adam gibi söyler. hakkımı helal etmiycem parasında pulunda değilim zoruma gidiyor artık, geçen hafta da boydan boya çizildi aracım soguttular nalet olsun. bundan önceki aracımıda oymuşlardı çiviyle, diyeceksin birileri ile aran mı bozuk hayır sadece aracıma iyi bakıyorum, 124 muratım bile olsa bakarım. şimdi git sıfır araç al elin iti çizsin vursun.

Seni çok iyi anlıyorum kardeşim onu yapan insan da hasetinden yapan vatan hainidir benim gözümde alınterıyle alınmış insanların malına zarar veriyolar şu yasıma kadar kimsenin malına ne bi çizik attım nede zarar verdim

Geçmiş olsun kardeşim... onlar insanlığını kaybetmiş yaratıklar bence... Delikanlı gibi gelse ben yaptım dese yemin ederim hiç birşey demem... ama kaçarsa işte o zaman a.k.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun Ahmet hocam, olan tampona olsun boşver. Bir ihtimal, hissetmemiş bile olabilir vuran.

İbiza'nın sağ tarafı kopmle çizmiş çıkarken tamponuyla birisi o çok koymuştu bana. Geçenlerde de durduğu yerde stop kırıldı. Onun da ne olduğu meçhul. Rabbim sınıyor beni diyip geçiyorum.

Saol Emre, hissetmediğini sanmam tampondaki izi görünce
borçlu olmayı sevmem, yapacak bir şey yok alacağımız olsun

Geri
Üst Alt