• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Vuruntu sorunu

alim45

Kayıtlı Üye
İsim
Alim Kestel
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Stella
Selam arkadaşlar belki bilen başına gelen vardır diye burda sormak istiyorum. 190 bin km de 2004 ibizam var. Araba kalkışta ve genellikle 2. Viteste gaza ani basınca tak diye sanki iki dişli birbirine vuruyor ve öyle hareket ediyor. Normal çok çok yavaş gaza basarsam bu olay gerçekleşmiyor. Ama mesela yokuşta vites küçültüp gaza basıyorsunuz küt diye bir ses geliyo araba öyle hareket ediyor. Daha önce çok kötü durumdaydı bu sorun aks dediler değiştirdim ama çok az da olsa sorun devam ediyor. Bir yerlerde boşluk var da giderek açılıyor gibime geliyor...

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Selam arkadaşlar belki bilen başına gelen vardır diye burda sormak istiyorum. 190 bin km de 2004 ibizam var. Araba kalkışta ve genellikle 2. Viteste gaza ani basınca tak diye sanki iki dişli birbirine vuruyor ve öyle hareket ediyor. Normal çok çok yavaş gaza basarsam bu olay gerçekleşmiyor. Ama mesela yokuşta vites küçültüp gaza basıyorsunuz küt diye bir ses geliyo araba öyle hareket ediyor. Daha önce çok kötü durumdaydı bu sorun aks dediler değiştirdim ama çok az da olsa sorun devam ediyor. Bir yerlerde boşluk var da giderek açılıyor gibime geliyor...

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İyi bir ustaya göstermek gerekli vuruntu birçok sebebten meydana geliyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

motomania34

Kayıtlı Üye
İsim
Hayatitosun
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 TDi S-Rider
Motor ve şanzıman kulaklarını kontrol ettirin karterin oradaki ve motorun sağ üst ve sol üsttekini

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt