Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vossenler takıldı RS5 ler söküldü :)

hayırlı olsun ama şahsi fikrim eskiler daha iyiydi.bu jantlar aracı göstermiyor

hayırlı olsun ama şahsi fikrim eskiler daha iyiydi.bu jantlar aracı göstermiyor

Bide şunlara bak.. Bayi web sayfasına koymak için çekmiş,, yusuf kardesime katkılarından dolayı tesekkür ederim :)

ytajyryr.jpg
uhumusag.jpg
e3uqe6am.jpg
jy7e8eny.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim çok beğendiğim jant markasıdır vossen bende yeni aracımda cv5 kullanıyorum.

Ben çok beğendim birde iç kısmını boyadınız mı süper olacaktır. Ayrıca kocaeli merkez de mi oturuyorsunuz.

VALLAHA ŞU RS5 LER ÇOK İYİ TASARIM OLMUŞ BEN KESİNLİKLE BU TARZ JANT YAPARIM ARACIMA ÇOK ARAŞTIRDIM AMA BU RS5 LER TAM BENİM İSTEDİĞİM TARZDA BOYANMIŞ
USTA KİMSE İŞÇİLİK ÇOK İYİ BENDE JANT ALICAM BAKALIM İYİ BİR FİKİR OLDU:eek:key:

Benim çok beğendiğim jant markasıdır vossen bende yeni aracımda cv5 kullanıyorum.

Ben çok beğendim birde iç kısmını boyadınız mı süper olacaktır. Ayrıca kocaeli merkez de mi oturuyorsunuz.

Şu kışı atlatalım boyatıcam insallah.. Kartapedeyim ben buluşmada görüşürüz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah kardeşim... çok yakışmış... güle güle kullan... :)

Geri
Üst Alt