Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VORTEX köpek balığı ??

tavana takarsam bagaj kapağının üstü biraz uzun olduğundan komik durur bagajın üstüne takarsam orası düz bi alan değil tutar mı bilmiyorum..

foto var mı Leon için bu yüzgeçlerden çok merak ettim nası duruyo. ??

mail ına bak attım ama bu antenlisi bilmiyorum yarar mı :D

Timur'um teşekkür ederim ama fikir edinemedim kardeşim.. :D :D
velakin sipariş edip görmekten başka çare yok sanırsam..

Timur'um teşekkür ederim ama fikir edinemedim kardeşim.. :D :D
velakin sipariş edip görmekten başka çare yok sanırsam..

ben sipariş vercem onu ama aynısından bulamadım ebaydan da baktım benzer var ama bu adamın resimlerdeki taktıgı gibi yok.varsa ben alırım aynısından nette buldum aynısı ama krom oda çok sırıtır acaba kaplanır mı temizinden siyaha.resimdeki anteni sevmedin herhalde :) bu arada amortisörlerden varmı haber gelişme ?

Hadi bakalım,artık biriniz kobaylık yapsın burdada sonra bizde uygulayalım..:D :D

ben sipariş vercem onu ama aynısından bulamadım ebaydan da baktım benzer var ama bu adamın resimlerdeki taktıgı gibi yok.varsa ben alırım aynısından nette buldum aynısı ama krom oda çok sırıtır acaba kaplanır mı temizinden siyaha.resimdeki anteni sevmedin herhalde :) bu arada amortisörlerden varmı haber gelişme ?

anten güzel de maliyeti ne her şey dahil tahminen peki. ??
bi de bi çok yer sökülüyo gibi gözüküyo fotolarda..

bagaj için parça bekliyorum biliyosun hala Aykut abi 2-3 hafta sürer demişti 1 hafta içinde falan gelir herhalde.. :)

anten güzel de maliyeti ne her şey dahil tahminen peki. ??
bi de bi çok yer sökülüyo gibi gözüküyo fotolarda..

bagaj için parça bekliyorum biliyosun hala Aykut abi 2-3 hafta sürer demişti 1 hafta içinde falan gelir herhalde.. :)

evet sökülüyor baya :D bakalım anteni araştırayım gelişme olursa haber ederim. bagaj işini biliyorum dedim varmı bir gelişme sorayım parçalardan ;)

valla inan ben de heyecanlıyım o konuda ama beklemedeyiz işte Doğuş'u..
velakin bugün aklıma geldi gün içinde..
bi arkadaş dün SW arabasının bagajı açıyım demiş hidrolik donmuş herhalde amortisör patlamış her yere..e bu bizim peşinde olduğumuz amortisör de çok güçlü bi yapıya sahip..o da mı patlicak benzer durumlarda sürekli.. :D :D

yigit bagajin ustunde olmaz bunlar. ancak tavana koyabilirsin. cok komik olacaginiz zannetmiyorum.

timur; bu amazondaki ilanin aynisi e-bayde de var ama adam e-bay uzerinden turkiyeye gonderi yapmiyormus. cunku daha onceki gonderilerinde hep problemler yasamis. o yuzden bizde amazonda uzerinden 3 dolar daha fazlaya aldik.

Rıza'cım o zaman akşama alıyım ben en iyisi..
cüzdan arabada şuan akşam gelirken çıkarır akşam da alırım..görme şansızımız yok anlaşılan..

Rıza'cım o zaman akşama alıyım ben en iyisi..
cüzdan arabada şuan akşam gelirken çıkarır akşam da alırım..görme şansızımız yok anlaşılan..

maalesef yigit; almadan anlasilamayacak nasil olacagi. en iyisi alman. bir onculuk daha edersin scw ye :)

belki senden sonra millet baslar kapis kapis almaya :)

Geri
Üst Alt