Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

volvo v60'ın terbiyesizliği

Konu, 'Sohbet' kısmında ceycey11 tarafından paylaşıldı.

1. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    Arkadaşlar malum ramazan, akşam 5'e doğru işten çıktım çevre yolundan sakin sakin neve gidiyorum. 5-6 km sonra ışıklara doğru siyah 34 plaka bir volvo v60 ışıkta arkamda durdu.

yeşil yanınca kalktım ve sağa geçmek için sinyal verdim bu arkamdan sağıma geçip önüme çıktı, neyse dedim sağa geçtim o da sağa geçti yine sakin sakin giderken yavaşlamaya başladı. yavaşlayınca sol sinyalimi yakıp sol şeride geçtim bu sefer sağda hızlanmaya başladı ramazan günü zaten kafam olmuş birmilyon seninlemi uğraşam dedim sağa geçtim yine yavaşladı.

yine sola sinyal verdim çıkıcam yine sağdan hızlanmaya başladı bende hızlanmaya başladım ama benim 1.2 tdi ile adamı geçmem zaten imkansız ama aradaki fark azdı yolda hafif virajdı, eleman yolu bilmiyor yan yoldan önüne kamyon çıkınca asıldı frene yine sakatlık çıkmasın diye bende asıldım frenlere ki sola kaçabilsin kamyonla banada çarpabilirdi.

siz siz olun bilmediğiniz yollarda aracınız ne olursa olsun hız yapmayın, bu sitede kimseye yakıştımam ama trafikte başkalarıyla oyun oynamayın.

Bunu beğendi. PATRON bunu beğendi.
  2. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Caner baaba o söylediklerinden istanbulda belkide binlerce var
    en iyisi muhatap olmamak altlarına çekiyorlar babadan alınma parayla son model arabaları
    sonrada hava civa yapıyorlar..

trafikte küfür yemek kolay zor olan helal olsun adama dedirtmek..

ceycey11 ve eroldursun bunu beğendi.
  3. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Malesef ki ülkemizde böyle moronlar mevcut.

Bunu beğendi. ceycey11 bunu beğendi.
  4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bana da tekir yaylasından inerken bi tane denk geldi bmw..aynen senn gibi yaptım sağa geçtim. olmadı sola geçtim olmadı otobanda o kadar yol deli etti..bende arabayı yeni almışım ankaradan antep götürüyorum tanımıyorum arabamı..baktılm olacak gibi değil öptüm adamı...

5. toyyerbugra

toyyerbugra SCW Üyesi

1.707
    144
    63
    sonuna kadar katılıyorum

6. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Ben böyle gereksiz adamlar denk gelince bi yol bulup önüne geçiyorum sonrasında da el frenini yavaş yavaş çekiyorum.Haliyle stoplar yanmıyor.Adam vurmamak için akla karayı seçiyor.Malum arkadan çarpmanın açıklaması yok.Bu şekilde olacağı da adamın aklına da gelmiyor o an.Düşüncesi de şu olur diye tahmin ediyorum."Nasıl oynuyorum bak garibanla" diyordur kendi kendine.Aklınca eğleniyordur zavallı.

7. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    askerden izne geldiğimde banada olmustu aynısı:) küçükçekmeceden beylikdüzüne gidicektim henüz avcılara gelmeden bi tane siyah a3 sağımdan girip solumdan çıkmaya başladı 1 2 seferinde istifimi bozmadım fakat sonrasında dayanamadım derken karıştı ortalık bi anda sağlı sollu makaslar vs.iyi şofördü allah'ı var her deliğe girdi benimle,en son 130 140 arası giderken bauhasusun önünde sol şeridin bi anda durduğunu gördüm ve sadece bilsteinlara borçluyum o dakikayı:) kendimi en sağa attım bi kamyonun altını sıyırdım orta şeritte buldum kendimi...ama a3 benim kdr şanslı değildi,aynaya baktığımda audinin son makasta sapıttığını farkettim farketmesine ama sonrasında gelen seslere içim gitti.kamyonun altına girdi sağ önden...

8. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Çok şükür çıkmıyor böyleleri karşıma... Hiç abartmıyorum direk vururum indikten sonrada üstüne zıplarım dövermiyim dövülürmüyüm bilmiyorum ama hiç kaldıramıyorum bu tarz şeyleri trafikte...
    Şuana kadar adam gibi sinyalini veren neredeyse bir kişiye bile yol vermemezlik yapmadım özellikle yavaşlayıp yol veririm hatta ama aynı şeyi ben yapmaya kalktığımda resmen inatlaşarak giriyorum adamın önüne sıça sıça vericeksin o yolu ne diye dibime kadar giriyorsun!!!

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    yaww sen bi adamsın yaww:)

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48