Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volvo S60

bende cok begendım valla

Volvo'nun şu zamana kadar ürettiği en sportif araç ama..
S60'ın pazarlamada sivrildiği nokta tasarımı vs. değil güvenliğiydi..akfif güvenlikleri daha doğrusu..
ilk zamanlarda onlarca basından elemanın gözünün önünde araç durmayıp kamyona çarptı..neyseki basın pek yüklenmedi..CEO'ya sadece yanlış olan neydi diye sordular..

yaya güvenliği için, yaya dedektörü de bi tuhaf..Volvo'nun resmi videolarında sıkıntı yok, insanların kendi araçlarında test ettiklerinde de bazılarında başarılı bazılarında başarısız..

mesela bu Volvo'nun resmi videosu olmasa bile belli ki Volvo elemanları..

bu da resmi olmayan..

videolar görünmüyosa..
www.navige.com ..

evet T6'sı çok keyifli de olur..
300hp.. :)

Volvo güvenlik konusunda çok iyi ama ben böyle piyasası olmayan bi araç alacak olsam Saab tercih ederim.....:eek:key:

saab bunun yanında çok tipsiz bence:)
ben leon'u alırkende piyasası yoktu elinde patlar diyolardı araba yatırım olmaktan çıktı hoşuna gideni alıcan en az 5 sene binip değiştircen bence..

Çok sağlam araba ersoy abi. leonla aralarında dağlar war yakışır sana

Geri
Üst Alt