Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volvo s40 ??

112MuharreM

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,hepinize selam. N'aberr :)

Kısa bir süre önce çok sevdiğim LEON umu satmak zorunda kaldım :(:(

Sizlerle paylaşmadım sanırım ama sizlerin yardımına ihtiyacım var şimdi.:confused::confused:

Yeni bir araba almaya karar verdim zamanı geldi işin açıkcası,tekrar LEON almayı düşünüyorken VOLVO S40 lar dikkatimi çekmeye başladı.Ama ne varkı hiç bilmediğim bi model.Sağlamlığı ve güvenilirli konusunda müşterilerini memnun ettiğini biliorum.Sadece bu kadar.Motorları nasıldır kullanımı nasıldır,yakıt tüketimi en önemlisi tabiki inanın hiçbi fikrim yok.Sizlerin tacrübe ve bilgilerine ciddi anlamda ihtiyacım var.Yoksa tekrar LEON la devammı etsem ınanın kararsızım.Şimdiden ilginize teşekkürler:eek:key::eek:key:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0-1-6-d-full-paket-pars-motors-43830659/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...z-hatasiz-emsalsiz-pars-motors-42939814/detay

Ha bu arada Bir iki model var baktığım sahıbınden de sizlerde bakıp yorum yaparsanız sevinirim:eek:key::eek:key:

ben bi aralar çok araştırdım cordobayı satınca alacağım tek araba bu şuan

bu motoru citroen peugeot ford ile ortak kullanıyormuş zaten volvo sağlamlığı ile meşhur bir arabadır alıp gönül rahatlığıyla binilir 2.ilan süper pazarlık yapılırsa kaçırma derim

ben bi aralar çok araştırdım cordobayı satınca alacağım tek araba bu şuan

bu motoru citroen peugeot ford ile ortak kullanıyormuş zaten volvo sağlamlığı ile meşhur bir arabadır alıp gönül rahatlığıyla binilir 2.ilan süper pazarlık yapılırsa kaçırma derim

İkinci ilan dahaiyi mutlaka ama ne varki benzinli.İlk ilanın dızel olması cok ıyı ama kmsı bıraz fazla ve fiyatta arada 5 bınkadar var.Nasıl yapacaz bilemıorum.:rolleyes::rolleyes::confused:

İkinci ilan dahaiyi mutlaka ama ne varki benzinli.İlk ilanın dızel olması cok ıyı ama kmsı bıraz fazla ve fiyatta arada 5 bınkadar var.Nasıl yapacaz bilemıorum.:rolleyes::rolleyes::confused:

pardon ben ikinci ilanıda dizel sandım :S aman benzinliyse yaklaşma dizel bak

valla km kadar nasıl kullanıldıgıda önemli yani kmsi düşük olur motoru yapılmış olur yada kmsi yüksek olur motor sapasağlamdır bilemeyiz onu baktırmak gerekir kullanmak gerekir ama 200-300bin kmde bu motora bişe olmayacagı için illaki düşük km değil temizi bulmak lazım hem düşük km hem temiz denk gelirsede tadından yenmez

valla km kadar nasıl kullanıldıgıda önemli yani kmsi düşük olur motoru yapılmış olur yada kmsi yüksek olur motor sapasağlamdır bilemeyiz onu baktırmak gerekir kullanmak gerekir ama 200-300bin kmde bu motora bişe olmayacagı için illaki düşük km değil temizi bulmak lazım hem düşük km hem temiz denk gelirsede tadından yenmez

Araba çok temiz duryo motor felanda ole ama baktırmak lazım görüntü yanıltabilir.Dızel olan ılk planda bakalım.İlgine sağpl kardeşim:eek:key:;)

Arkadasım kullanıyor 1.6 dızelını gayet memnun suan kendısı,volvonun kalıtesı konusunda zaten suphe edılmez bence alınca araba

VOlvonun kalitesi ve sağlamlığı kullanıcıları tarafından kabul görmüş bir araçtır,motoruda bildiğim kadarı ile fordlarda kullanılan motorlarla aynı,ancak tek dezavantajı fordlardada olduğu gibi benzinli araclarının yüksek yakıt sarfiyatı..

Araba çok temiz duryo motor felanda ole ama baktırmak lazım görüntü yanıltabilir.Dızel olan ılk planda bakalım.İlgine sağpl kardeşim:eek:key:;)

ben olsam benzinliye hiç binmem

bu arada sağlamlık testi için sen ambulans kullanmıyormusun acil bir hasta yokken denk gelen bir volvoya vur bakalım ne kadar sağlammış öğrenelim:)

Geri
Üst Alt