Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Volvo s40 ??

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında 112MuharreM tarafından paylaşıldı.

1. 112MuharreM

112MuharreM SCW Üyesi

128
    5
    18
    Arkadaşlar merhaba,hepinize selam. N'aberr :)

Kısa bir süre önce çok sevdiğim LEON umu satmak zorunda kaldım :(:(

Sizlerle paylaşmadım sanırım ama sizlerin yardımına ihtiyacım var şimdi.:confused::confused:

Yeni bir araba almaya karar verdim zamanı geldi işin açıkcası,tekrar LEON almayı düşünüyorken VOLVO S40 lar dikkatimi çekmeye başladı.Ama ne varkı hiç bilmediğim bi model.Sağlamlığı ve güvenilirli konusunda müşterilerini memnun ettiğini biliorum.Sadece bu kadar.Motorları nasıldır kullanımı nasıldır,yakıt tüketimi en önemlisi tabiki inanın hiçbi fikrim yok.Sizlerin tacrübe ve bilgilerine ciddi anlamda ihtiyacım var.Yoksa tekrar LEON la devammı etsem ınanın kararsızım.Şimdiden ilginize teşekkürler:eek:key::eek:key:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0-1-6-d-full-paket-pars-motors-43830659/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...z-hatasiz-emsalsiz-pars-motors-42939814/detay

Ha bu arada Bir iki model var baktığım sahıbınden de sizlerde bakıp yorum yaparsanız sevinirim:eek:key::eek:key:

2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ben bi aralar çok araştırdım cordobayı satınca alacağım tek araba bu şuan

bu motoru citroen peugeot ford ile ortak kullanıyormuş zaten volvo sağlamlığı ile meşhur bir arabadır alıp gönül rahatlığıyla binilir 2.ilan süper pazarlık yapılırsa kaçırma derim

3. 112MuharreM

112MuharreM SCW Üyesi

128
    5
    18

İkinci ilan dahaiyi mutlaka ama ne varki benzinli.İlk ilanın dızel olması cok ıyı ama kmsı bıraz fazla ve fiyatta arada 5 bınkadar var.Nasıl yapacaz bilemıorum.:rolleyes::rolleyes::confused:

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    pardon ben ikinci ilanıda dizel sandım :S aman benzinliyse yaklaşma dizel bak

5. 112MuharreM

112MuharreM SCW Üyesi

128
    5
    18
    Dızel olan km sı sorun yasarmıyım kafam ona takıldı merakım o.:(:(

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    valla km kadar nasıl kullanıldıgıda önemli yani kmsi düşük olur motoru yapılmış olur yada kmsi yüksek olur motor sapasağlamdır bilemeyiz onu baktırmak gerekir kullanmak gerekir ama 200-300bin kmde bu motora bişe olmayacagı için illaki düşük km değil temizi bulmak lazım hem düşük km hem temiz denk gelirsede tadından yenmez

7. 112MuharreM

112MuharreM SCW Üyesi

128
    5
    18
    Araba çok temiz duryo motor felanda ole ama baktırmak lazım görüntü yanıltabilir.Dızel olan ılk planda bakalım.İlgine sağpl kardeşim:eek:key:;)

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Arkadasım kullanıyor 1.6 dızelını gayet memnun suan kendısı,volvonun kalıtesı konusunda zaten suphe edılmez bence alınca araba

9. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    VOlvonun kalitesi ve sağlamlığı kullanıcıları tarafından kabul görmüş bir araçtır,motoruda bildiğim kadarı ile fordlarda kullanılan motorlarla aynı,ancak tek dezavantajı fordlardada olduğu gibi benzinli araclarının yüksek yakıt sarfiyatı..

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ben olsam benzinliye hiç binmem

bu arada sağlamlık testi için sen ambulans kullanmıyormusun acil bir hasta yokken denk gelen bir volvoya vur bakalım ne kadar sağlammış öğrenelim:)

Sayfayı Paylaş