Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagenler İstanbul Park'ta seatlar nerde =(

çok iyi organizasyon.haberim olsaydı katılırdım bende daha yeni görüyorum.

Her yıl golf6.com tarafından vw sitesinde etkinlik açıklandığında site olarak iletişime geçilip topluca gidiliyor..Ben katılamadım ama arkadaşlar harika vakit geçirmişler umarım seneye kaçırmam..

sciroccom.com sitesi de topluca gitti bende onlarla beraber gittim ama önceden ismimi yazdırmadığım için piste ve etkinliklere giremedim mecbur bi arkadaşın arabasının içine bindim :( yalnız çok güzel organizasyondu arabanın sınırlarını zorlamaya (anasını bellemeye :D) birebir :)

organizayonda olmak bile güzel olur

ÇOK kıskandım, hasetlendim, kendimi kaybettim, hayata küstüm, geri barıştım, gaza geldim gazımı aldım, baş ağrısı yaptı video bende, impreza videosu izledim daha bir dellendim, pipo yaktım dumanı yaktı içimi söndürdüm, su içtim soda gibi geldi,caddeye baktım amg geçti arkasından yüzüm düştü,hiç pistte araç sürmedim kendimi suçladımm sanki bereket tanrısıyla burun buruna gibiyim gibi bi his var içimde ordakiler biz olmalıydık:ahkafam:

ÇOK kıskandım, hasetlendim, kendimi kaybettim, hayata küstüm, geri barıştım, gaza geldim gazımı aldım, baş ağrısı yaptı video bende, impreza videosu izledim daha bir dellendim, pipo yaktım dumanı yaktı içimi söndürdüm, su içtim soda gibi geldi,caddeye baktım amg geçti arkasından yüzüm düştü,hiç pistte araç sürmedim kendimi suçladımm sanki bereket tanrısıyla burun buruna gibiyim gibi bi his var içimde ordakiler biz olmalıydık:ahkafam:

yazık la :)

:)

Yıllardan 2005 ti yanlış hatırlamıyorsam,seatsportturkiye adında ilk seat forum sitesi sayesinde doğuş oto katkılarıyla aynı duyguları yaşamıştık,çok güzel ve eşsiz bir deneyim,allah sizlere de nasip etsin :)

Geri
Üst Alt