Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Volkswagenler İstanbul Park'ta seatlar nerde =(

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında kaanoksuz tarafından paylaşıldı.

1. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113

Bizde seatlarımızla böyle bir organizasyona katılalım çok kıskandım ben bu olayı =(((

Küheylan, RickPierOneiL ve Absolut bunu beğendi.
  2. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
    çok iyi organizasyon.haberim olsaydı katılırdım bende daha yeni görüyorum.

3. songukhu

songukhu SCW Üyesi

129
    36
    28
    Her yıl golf6.com tarafından vw sitesinde etkinlik açıklandığında site olarak iletişime geçilip topluca gidiliyor..Ben katılamadım ama arkadaşlar harika vakit geçirmişler umarım seneye kaçırmam..

4. Fatihcelik

Fatihcelik SCW Üyesi

15
    3
    3
    sciroccom.com sitesi de topluca gitti bende onlarla beraber gittim ama önceden ismimi yazdırmadığım için piste ve etkinliklere giremedim mecbur bi arkadaşın arabasının içine bindim :( yalnız çok güzel organizasyondu arabanın sınırlarını zorlamaya (anasını bellemeye :D) birebir :)

5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    organizayonda olmak bile güzel olur

6. sinanss85

sinanss85 SCW Üyesi

367
    132
    43
    ÇOK kıskandım, hasetlendim, kendimi kaybettim, hayata küstüm, geri barıştım, gaza geldim gazımı aldım, baş ağrısı yaptı video bende, impreza videosu izledim daha bir dellendim, pipo yaktım dumanı yaktı içimi söndürdüm, su içtim soda gibi geldi,caddeye baktım amg geçti arkasından yüzüm düştü,hiç pistte araç sürmedim kendimi suçladımm sanki bereket tanrısıyla burun buruna gibiyim gibi bi his var içimde ordakiler biz olmalıydık:ahkafam:

Küheylan, sinceler ve AlperMertKocak bunu beğendi.
  7. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    yazık la :)

Bunu beğendi. cuprali bunu beğendi.
  8. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113

:)

9. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Yıllardan 2005 ti yanlış hatırlamıyorsam,seatsportturkiye adında ilk seat forum sitesi sayesinde doğuş oto katkılarıyla aynı duyguları yaşamıştık,çok güzel ve eşsiz bir deneyim,allah sizlere de nasip etsin :)

Bunu beğendi. kaanoksuz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş