Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagen JETTA vs Ford FOCUS

jettayı kullanmıs bırı olarak 2004 toledom ıle bıle degısmem focus jettadan daha basarılı bır arac

şöyle söyleyim o zaman. 2007 de eskişehir otokoçta satışta çalışan bir arkadaşım ben golf almadan önce bir yerlerini yırttı çok aşırı uygun fiyat verdiği halde gidip golf aldım. sinir oldu söylendi etti falan. araba geldiğinde bir tur attı. cevap: haklıymışsın :)

bu benim için yeterli :)

bu arada vw grubu kadarda ford kullanmış birisiyim halende ford sahibiyiz. :)

sonuçta ikiside babamın malı değil. ama ikiside sevdiğim beğendiğim alacak kişiyi asla üzmeyecek araçlar.

bizde bir tane ford var 2007 model 23 binde chia dizel valla iç aksamdan dökülüyo çok kötü malzeme kalitesi.bence kesinlikle jetta

Alırsan fort olursun mort.
1,5 yıldan beri kullanıyorum.27000kmde aldım.45000kmde henüz mort olmadım.Çokda memnunum.:)

---------- Post added at 09:10 ---------- Previous post was at 08:54 ----------

bizde bir tane ford var 2007 model 23 binde chia dizel valla iç aksamdan dökülüyo çok kötü malzeme kalitesi.bence kesinlikle jetta
Öyle bahsetmişinizki acaba kullandığım araç fordmu diye tekrar hem aracı hemde ruhsatı tekrar kontrol ettim.2007 model dizel.:) Bu arada jetta mı focusmu derseniz yakın bir arkadaşımın 1.4 140 bg jettası var sık sık kullanıyorum.Benim araçdan performans ve yol sesi olarak daha iyi.Daha sessiz.Faruk kardeşimin dediği gibi focus yola biraz daha hakim gibi.Yakıt derseniz dizel focus çok önde gider.Yinede tercihim eğer param fazlaysa jetta olur.Yoksa focusdan şaşmam.

jetta stışlarını düşüren ikinci bir etkende bence passat fiyatlarına çok yakın olması.

mesela 1,6 8v exclusive donanım jetta 40700 lira.1,6 trendline passat 41600 lira. ben olsam bende gider passat alırım sonuçta o motor iki araçtada yüksek performans sunmuyor :)

Bizde eskiden Ingıltere de yaşarken 1996-1999 (not: Ingiltere doğumlu değilim orda 3 yıl yaşadık sadece) bir 1988 model Ford Sierra 2.0 mız birde 1996 model Rover 6.20si mız vardı. Benzinli Fordlara hiç bir şekilde lafım yok çok sağlam arabalar. Arabayı Türkiyeye dönmeye karar verdiğimizde satığımızda 200.000 mildeydi. reklektifiyesiz motorla siz düşünün... :)

Bizde eskiden Ingıltere de yaşarken 1996-1999 (not: Ingiltere doğumlu değilim orda 3 yıl yaşadık sadece) bir 1988 model Ford Sierra 2.0 mız birde 1996 model Rover 6.20si mız vardı. Benzinli Fordlara hiç bir şekilde lafım yok çok sağlam arabalar. Arabayı Türkiyeye dönmeye karar verdiğimizde satığımızda 200.000 mildeydi. reklektifiyesiz motorla siz düşünün... :)

alp reklektifiye ne demek :D

bu arada ayzdığına katılıyorum ancak ekleme yapmak istiorm. benzinli fordlar sorunsuz araçlardır. fordların genel yapısı olarak kolay klay mekanik arıza yapmaz. elektronik arızalar çıkar genelde. yada işçilik kusurlarından iç aksamda yıpranmalar. bunların dışnda çok güzel araçlar. 97 model fiestaya tam 10 sene sorunsuz bindik. çok zevk alarak bindiğim nadir araçlardan idi. ama klasik ford kusuru :D benznli fordlar genelde biraz fazla yakar. :)

bu arada ayzdığına katılıyorum ancak ekleme yapmak istiorm. benzinli fordlar sorunsuz araçlardır. fordların genel yapısı olarak kolay klay mekanik arıza yapmaz. elektronik arızalar çıkar genelde. yada işçilik kusurlarından iç aksamda yıpranmalar. bunların dışnda çok güzel araçlar. 97 model fiestaya tam 10 sene sorunsuz bindik. çok zevk alarak bindiğim nadir araçlardan idi. ama klasik ford kusuru :D benznli fordlar genelde biraz fazla yakar. :)

Emre sanki SEAT lar az yakıyor :D

benimkiler az yakıyor sen düşün :D

ulen 1,2 fiesta ile benim leon aynı yakıo be :D

Geri
Üst Alt