Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagen Bora 1.6 Pasific Nasıl Alınırmı

Alınırda biraz bakım ıstıyor tabı fıyatta 1 2 mılyar assagı olsa tam olucak. Alman kurdu abı bu ben olsam takas ederdım. Yanlız adam arabasından haberdar değil bir kaç parça boyalı cıkabılır dıyor. Alındıgındada kontrol edılmelı.

Aynı 1.6 pasificleri araştırdım fiyatlar genelde aynıda ne olursa olsun sormak istedim araba alınırken ve ya alınacaksa scw ye sormadan olmaz :)

sonuçta toledo segmenti sayılır muadil toledolara bak bakalım fiyat farkı çokmu bide senden ne kadar istiyor

sonuçta toledo segmenti sayılır muadil toledolara bak bakalım fiyat farkı çokmu bide senden ne kadar istiyor

Baktım abi toledolarda aynı civarlarda km leri 200.000 geçmiş olan 2005 model toledolar 22.000 23.000 tl arası km lerde düşük olanlar 25.000 26.000 arası

Güzel araca benziyor takas edilebilir ama üzerine ne kadar istediğine bağlı...

Daha adamla konuşamadım mesaj yeni geldi adamın telefonu kapalı konuşmadım

aynı paraya kral bir toledo alınabilir signo plus bence boradan kat kat daha iyi ( görüntüsü falan) ayrıca hız sabitleyici yağmur sensörü ve sunroof da cabası olur aracın :)

Alınır ama Fiyat yüksek bu araca göre zira kazasız boyasız golfler var 25-26 ya aynı model :eek:key:

Geri
Üst Alt