Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

volkswagen almanya ya şikayet

agape666

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sorunlarımı servis çözmediği komik bahaneler urettip bizi aptal yeine koydduğu için almanyaya mail atıcam mail hazır ama hangi adrese atmam gerek bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

Aynı şeyi bende düşünüyorum.Vw nin vurdum duymazlıgı bahaneleri canımı çok sıkmaya başladı.

Kesinlikle yerinde bir karar olmuş belki bu mail biraz daha düzene sokar bazı şeyleri

evet wosvagen international da contact mail adresi var şikayetler orayamı atılıyor acaba

bunu halil karaba face in duvarına yapıştırmış

[h=6]vw@volkswagen.de
Fax: +49-5361-9-28282
volkswagen in mail adresi isteyen arkadaş buyur!!
fax no da var yerinde olsam fax da çekerdim!![/h]

arkadaşlar sorunlarımı servis çözmediği komik bahaneler urettip bizi aptal yeine koydduğu için almanyaya mail atıcam mail hazır ama hangi adrese atmam gerek bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

Orhan volkswagen group olrak aradım. Volkswagen Group > Company > Volkswagen International Homepage bu sayfanın üzerinden bağlantı adresine olarak aşağıdaki sayfaya ulşatım umarım işini görür.
Volkswagen Group - contact overviewhadi kolay gele.

bunu halil karaba face in duvarına yapıştırmış

vw@volkswagen.de
Fax: +49-5361-9-28282
volkswagen in mail adresi isteyen arkadaş buyur!!
fax no da var yerinde olsam fax da çekerdim!!
varol abi fax daha mı etkindir b durumlarda

fax ve mail farketmez ama ikiside atılırsa daha garanti olur sanırım..yalnız aracınız seat..aynı şirkete ait de olsa mailinizi seatta atmanız gerekmiyor mu..veya hem vw ye hem seata atın bence..

fax da etkilidir mail de ...
seat için ispanyaya mail atmak gerekebilir..

Geri
Üst Alt