Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkan IŞIK ve Volkicar :)

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhaba;Ben aracı çok beğendim yamaha motorsiklet motoru kullanılmış 115 hp 550 kg civarında bi araç motorsikletlerde geri vites olmadığı için tahminimce eksta küçük bi elektrik motoru var gibi sesinden öyle anladım.Aracın seside güzel çıkıyor.Videonun çekildiği yer Bilgi üniversitesi silahtar/santral İstanbul yani bana çok yakın biryer birkaç afiş görmüştüm ama anlamamıştım demekki buymuş :)

Haber kaynağı;
http://www.ralliturk.net/v2/index.php/2011/03/25/turkiyenin-ilk-ozgun-yaris-otomobili-volkicar/

xx

güzel hoş olmus ama
bildigin kartingi değiştirmiş güçlendirmiş...ama yinede keyifli olmus sanırım

hepsini izlemedim ama ben de istiyorum bundan ya.. :D :D
bu arada Burcu Çetinkaya değil mi o..çay içerken donut yiyen.. :D :D :D

hatunun etrafında pervane olmuş, ben olsam kesin ezerdim elime yüzüme bulaştırıp:)

Bundan bitanede SCW için yapalım :DAlalım bi tane bis puhaha

xx

hatunun etrafında pervane olmuş, ben olsam kesin ezerdim elime yüzüme bulaştırıp:)

o hatun da Beyaz'a artislik yapıcam korkutucam derken takla atmışlardı hatırlarsın belki Faruk abim..sıkıntı yok ayıp olmazdı yani.. :D :D
videosu..

tipide aynı fiorinoya benziyo çok keyflidir gerçekten :D brcu çetinkayada ne rezil olmuştu orda yaa puhahapuhaha :)

Geri
Üst Alt