Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vogtland 4 cm yay

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İnternette arattım pek bişeye ulaşamadım. Nerden alırız dizel için olanını. Varmı bize kampanyalı biyer :)

Valla hocam herkes vogtlan dedi diye onu ariyorum bende:)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir arkadasimin leonunda eibach var konforu biraz bozuyor gibi. Bide on taraf arkakaya gore daha fazla dusuyo. Vogtland kullanan arkadasimin golfune binmedim hic ama on arka esit dustu. Konforda ayni diyor. Eibach cinlilere gecti falan filan diye mide bulandiranda cok:)

Merhaba arkadaşlar. İnternette arattım pek bişeye ulaşamadım. Nerden alırız dizel için olanını. Varmı bize kampanyalı biyer :)
Mrhb hocam vogtland marka spor yay benim kendi görüsüme gore 10 numara iyi bir tercih yapmışsiniz.. ben kendi 2017 leon fr 1.4 tsi aracima -30 mm 800 liraya aldim cok memnunum aldığim yer özen ticaret internete yazin ilk cikan ne arasaniz var
Bilgi.. spor yaylar dizel araca ve benzinli araca gore ayrilıyor dikkat..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaslar yaylari taktik. Merak edenler icin resim atiyim dedim. Yorumuma gelince goruntusu guzel oldu yol tutusuna laf yok. Konfora gelince tumsekler dahil hicbiryere surtmuyor. Bozuk yolda biraz hissediliyor sadece. Rahatsiz edici bir durum yok ama.

HANgi marka ne kadar tuttu kardesim güzel olmuş masallah
Merhaba arkadaslar yaylari taktik. Merak edenler icin resim atiyim dedim. Yorumuma gelince goruntusu guzel oldu yol tutusuna laf yok. Konfora gelince tumsekler dahil hicbiryere surtmuyor. Bozuk yolda biraz hissediliyor sadece. Rahatsiz edici bir durum yok ama.

Ne marka ne kadarsa taktırdın masallah nazar degmesin

Teşekkür ederim. İnternetten 2. el kovaladım bir süre. Silivride 400 liraya bir yayı kaçırdıktan sonra istanbul içi 550 liraya buldum. Arkadaş şansa tanıdıkta çıktı. 3 gün takmış çıkarmış. montajıda dost işi 150 liraya hallettik. Normalde 250-300 arası fiyat söyleniyor montaj işine.

Geri
Üst Alt