• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Vogtland 4 cm yay

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İnternette arattım pek bişeye ulaşamadım. Nerden alırız dizel için olanını. Varmı bize kampanyalı biyer :)

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Valla hocam herkes vogtlan dedi diye onu ariyorum bende:)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Bir arkadasimin leonunda eibach var konforu biraz bozuyor gibi. Bide on taraf arkakaya gore daha fazla dusuyo. Vogtland kullanan arkadasimin golfune binmedim hic ama on arka esit dustu. Konforda ayni diyor. Eibach cinlilere gecti falan filan diye mide bulandiranda cok:)

onur55

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İnternette arattım pek bişeye ulaşamadım. Nerden alırız dizel için olanını. Varmı bize kampanyalı biyer :)
Mrhb hocam vogtland marka spor yay benim kendi görüsüme gore 10 numara iyi bir tercih yapmışsiniz.. ben kendi 2017 leon fr 1.4 tsi aracima -30 mm 800 liraya aldim cok memnunum aldığim yer özen ticaret internete yazin ilk cikan ne arasaniz var
Bilgi.. spor yaylar dizel araca ve benzinli araca gore ayrilıyor dikkat..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar yaylari taktik. Merak edenler icin resim atiyim dedim. Yorumuma gelince goruntusu guzel oldu yol tutusuna laf yok. Konfora gelince tumsekler dahil hicbiryere surtmuyor. Bozuk yolda biraz hissediliyor sadece. Rahatsiz edici bir durum yok ama.

Erdal319

Kayıtlı Üye
HANgi marka ne kadar tuttu kardesim güzel olmuş masallah
Merhaba arkadaslar yaylari taktik. Merak edenler icin resim atiyim dedim. Yorumuma gelince goruntusu guzel oldu yol tutusuna laf yok. Konfora gelince tumsekler dahil hicbiryere surtmuyor. Bozuk yolda biraz hissediliyor sadece. Rahatsiz edici bir durum yok ama.

Ne marka ne kadarsa taktırdın masallah nazar degmesin

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. İnternetten 2. el kovaladım bir süre. Silivride 400 liraya bir yayı kaçırdıktan sonra istanbul içi 550 liraya buldum. Arkadaş şansa tanıdıkta çıktı. 3 gün takmış çıkarmış. montajıda dost işi 150 liraya hallettik. Normalde 250-300 arası fiyat söyleniyor montaj işine.

Üst Alt