vogtland 4.5 cm yay | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

vogtland 4.5 cm yay

Konu, 'Tuning' kısmında mustafa06 tarafından paylaşıldı.

1. mustafa06

mustafa06 SCW Üyesi

22
    14
    3
    arkadaslar seat leon 1.2 tsi aracima 4.5 cm vogtland yay taktım yayı aldigim yer bana 4.5 cm vogtland golf7 1.6 tdi kutusu verdi ayni sey farketmiyo 45mmliklerde diyerek bende aldim yaylari taktirdim ama aracin arkasi öne göre ve diger 4.5 cm vogtland taktiranlara göre çok basti ve aracin arkasida bi tuhaf durdu öne nazaran sizce neyden dolayı olabilir[​IMG]

Bunu beğendi. Aykans bunu beğendi.
  2. VN418

VN418 SCW Üyesi

314
    591
    93
    Golf Leon Rocco tarzı araçların sanırım aynı olması lazım. Basma konusuda taktırdığınız yere gidip kontrol ettirebilirseniz. Dengesiz basma olmaması lazım

Bunu beğendi. Gogo bunu beğendi.
  3. mustafa06

mustafa06 SCW Üyesi

22
    14
    3
    Başka yaptıranlarda ön biraz daha basık arka yukarda kalıyo ama bende tam tersi oldu yayların yerinede baktım öndekiler tombul olanlar arkadakiler uzun nerde hata var anlayamadım takan adamda tanıdık daha önceden yapan bi adam bi sıkıntı olmaması lazım

4. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

107
    114
    43
    dizelin motor kısmı daha ağır ve dizel için olan yay daha güçlüdür, benzinlininki ise daha zayıf. golf leon fark yok ama dizel yayı taktığınız için önü havada kamış, arka kısım ise benzinli ile dizel arasında fark yoktur. ben yaylarınızı benzinli yayı ile değiştirmenizi öneririm. izmirde takılan 45lik vogtland ve 1.2 tsi dsg araç böyle

Ekli Dosyalar:

issius, Negatif, pilli ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. mustafa06

mustafa06 SCW Üyesi

22
    14
    3
    Sizin arkalarınızda bana göre daha havada kalmış sanki önün basıklığına göre bi dengesi var yayın galiba peki sizce yayları götürsem aldığım yere değiştirirlerimi daha takalı 2 gün oldu ne demek gerekir adamlara başından savamaması için

6. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.544
    1.611
    113
    ön tarafta motor olduğu için ön taraf her zaman daha basık olur zaten onda sıkıntı yok

Bunu beğendi. m_oslu bunu beğendi.
  7. mustafa06

mustafa06 SCW Üyesi

22
    14
    3
    Aynen yani benim demek istediğim arkalardada farkediyo gibi sanki benim arkası daha basık çünkü arkadaşın arabasına göre

8. Utkusen

Utkusen SCW Üyesi

38
    44
    18
    Geri almam diye bir sey sonucta size yanlis yay takimi verilmis sizin araciniza gore degil yaptiklari isleri duzgun yapsinlar yazik gunah para veriyorsunuz
    --- Mesajlar birleştirildi, 7 Nisan 2016, İlk Mesaj Zamanı: 7 Nisan 2016 ---
    Birde benim fikrimce dizel motorlu bir aracin yayi sizin araciniz 4.5 degil 2-3 cm den daha fazla dusuremez diye dusunuyorum

Bunu beğendi. m_oslu bunu beğendi.
  9. mustafa06

mustafa06 SCW Üyesi

22
    14
    3
    Abi sizin araçta spacer varmıydı

10. m_oslu

m_oslu SCW Üyesi

107
    114
    43
    evet, kendi aracımda 3.5 luk vogtland yay ile ön 12 arka 20 lik spacer var, bu paylaştığım kırmızıda 4.5 luk vogtland yay ile ön 12 arka 20 lik spacer var

Sayfayı Paylaş