Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

vize hakkında yardım lütfen...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında cooldriver tarafından paylaşıldı.

1. cooldriver

cooldriver SCW Üyesi

14
    3
    3
    Merhaba arkadaşlar aracımda 5 cm eibach yay 18 inç jant 225/40 lastik bulunmaktadır vize den geçermi bu şekilde ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Ekli Dosyalar:

2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Kuvvetle muhtemel geçmez kardeşim... 17 jant ve yaysız olarak geçebilirsin...

3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Sen işini garantiye al belli olmuyor işleri ordakilerin sök tak yapıcaksın mecbur geçmeyez muhtemelen

Beni EDS ler iyi tanır

4. cooldriver

cooldriver SCW Üyesi

14
    3
    3
    Hadiya :( 16 orjinalleri taksam yayları sökmeden genede geçmez mi

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Yaysız 18 geçer bence...3 parmak boşluk varsa sorun olmaz...

6. cooldriver

cooldriver SCW Üyesi

14
    3
    3
    Galiba herşeyi orjinale döndürcez durum onu gösteriyor en sevmediğim şeyde sanayide sök tak...

7. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    Arkadaşım ibizam varken bende senin gibi çok düşündüm. ebatları hatırlamıyorum ama 17 lik ince yanak lastik vardı 5mm lik yay vardı. Herkez bana söktür geçmez dedi ama geçmiyecek birşey yokki araçta herhangi bir kusur yok öylece gittim girdim muayneye tek seferde geçtim.
    Sende dene nasılsa hakkın var. Baktın geçmedi 16lıkları takarsın kesin geçer yayları sök tak boşa para harcama :)
    En garanti olsun dersen git bi lastikciye 16 ları tak git gir garanti geçersin :)

KİREÇ ve bora55 bunu beğendi.
  8. cooldriver

cooldriver SCW Üyesi

14
    3
    3
    Öyle deneyim bari 16 lık ları takayım yaylar kalsın sök taktan hiç hoşlanmıyorum bir sorun çıkarsa bakarım caresine artık... eibach yaylar tüv onaylı diyorlardı inşallah sorun çıkmaz.

9. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    sonucu paylaşırsanız bizler için de bilgi olur.inşallah sorunsuz geçer..

cooldriver ve dadaş34 bunu beğendi.
  10. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.480
    113
    Bende 3.5luk yay var. Ama kış dolayısıyla 18" likleri çıkarıp 16"lıkları taktığımdan kasım ayında kusursuz geçtim

Sayfayı Paylaş