Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vize hakkında yardım lütfen...

Bende 3.5luk yay var. Ama kış dolayısıyla 18" likleri çıkarıp 16"lıkları taktığımdan kasım ayında kusursuz geçtim
Evet 3.5 takmadığıma zaten biraz pişmanım her yönden konfor altını sürtme ve vize gibi olaylar yol tutuş olarak da pek bir fark yoktur diye tahmin ediyorum 3.5 la 5 lik yay arasında5 lik yay en ufak tümsekte çok vuruyor amortisörlere tek olayı görünüm şimdi geçer mi vizeden diye tırsıyorum yani :)

Bence sadece 16"leri tak şansını dene geçemezsen 1ay süren var zaten. Kişiden kişiye değişiyo kntrol. Biri geçirirken diğeri geçirmiyo. Yoksa boşu boşuna tak çıkar yapma yayları 100-150tl arası parayı boşuna verme. Lip ve bagaj havuzun yoksa ona verirsin...

Bence sadece 16"leri tak şansını dene geçemezsen 1ay süren var zaten. Kişiden kişiye değişiyo kntrol. Biri geçirirken diğeri geçirmiyo. Yoksa boşu boşuna tak çıkar yapma yayları 100-150tl arası parayı boşuna verme. Lip ve bagaj havuzun yoksa ona verirsin...
:)) ikisinden de yok... 16 lar la denicem artık 5 lik yay la geçmeyi deneyen pek olmamış galiba yorum yapan olmadı ya nasip diyelim o zaman :)

:)) ikisinden de yok... 16 lar la denicem artık 5 lik yay la geçmeyi deneyen pek olmamış galiba yorum yapan olmadı ya nasip diyelim o zaman :)

Ben geçen yıl 5 lik yay 18jant ve orta susturucu iptali ile muayneden geçirmiştim ama sigortacıya verdim o halletti karşılığında 50tl verdim.ben götürseydim belki geçmeyecekti sök tak parası daha çok tutacaktı.belki de geçecekti bilmiyorum o yüzden sonucun bilgisini istemiştim bir dahakine ona göre davranırım diye

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@scgnbsl Seçgin doğru söylüyor. Bi abi bengötürsem ağır kusırlu derlerdi muameleciye verdim kusursuz geçti dedi. Muameleciyle bi konuş belki jant değiştirmene bile gerek kalmaz. Lastikçiye sök tak parası 50-100 verceğine muameleciye ver derim

Bende sigortacıma bir sorayım o zaman halletme imkanı varmı diye...

Geri
Üst Alt