Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vize hakkında yardım lütfen...

cooldriver

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracımda 5 cm eibach yay 18 inç jant 225/40 lastik bulunmaktadır vize den geçermi bu şekilde ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Ekli dosyalar

• 2014-08-18 10.57.51.jpg
    2014-08-18 10.57.51.jpg
    185.6 KB · Görüntüleme: 28
Kuvvetle muhtemel geçmez kardeşim... 17 jant ve yaysız olarak geçebilirsin...

Sen işini garantiye al belli olmuyor işleri ordakilerin sök tak yapıcaksın mecbur geçmeyez muhtemelen

Beni EDS ler iyi tanır

Hadiya :( 16 orjinalleri taksam yayları sökmeden genede geçmez mi

Yaysız 18 geçer bence...3 parmak boşluk varsa sorun olmaz...

Galiba herşeyi orjinale döndürcez durum onu gösteriyor en sevmediğim şeyde sanayide sök tak...

Arkadaşım ibizam varken bende senin gibi çok düşündüm. ebatları hatırlamıyorum ama 17 lik ince yanak lastik vardı 5mm lik yay vardı. Herkez bana söktür geçmez dedi ama geçmiyecek birşey yokki araçta herhangi bir kusur yok öylece gittim girdim muayneye tek seferde geçtim.
Sende dene nasılsa hakkın var. Baktın geçmedi 16lıkları takarsın kesin geçer yayları sök tak boşa para harcama :)
En garanti olsun dersen git bi lastikciye 16 ları tak git gir garanti geçersin :)

Arkadaşım ibizam varken bende senin gibi çok düşündüm. ebatları hatırlamıyorum ama 17 lik ince yanak lastik vardı 5mm lik yay vardı. Herkez bana söktür geçmez dedi ama geçmiyecek birşey yokki araçta herhangi bir kusur yok öylece gittim girdim muayneye tek seferde geçtim.
Sende dene nasılsa hakkın var. Baktın geçmedi 16lıkları takarsın kesin geçer yayları sök tak boşa para harcama :)
En garanti olsun dersen git bi lastikciye 16 ları tak git gir garanti geçersin :)
Öyle deneyim bari 16 lık ları takayım yaylar kalsın sök taktan hiç hoşlanmıyorum bir sorun çıkarsa bakarım caresine artık... eibach yaylar tüv onaylı diyorlardı inşallah sorun çıkmaz.

Bende 3.5luk yay var. Ama kış dolayısıyla 18" likleri çıkarıp 16"lıkları taktığımdan kasım ayında kusursuz geçtim

Geri
Üst Alt