Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Viteste sallantı ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında uquR tarafından paylaşıldı.

1. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    Bizim arabanın vites kolu oynuyor nedense cukurLara girip cıktıkca ileri geri oynama yapıyor vites geçişlerindede biraz zorlanıyor neden Olabilir acaba :confused:

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    araç dururken el frenini çekip el freni çekiliyken 1'de aracı kaldırmaya çalışın yine vites kolu hissedilir derecede oynuyosa motor takozları ya da kulakların birinde sıkıntı olabilir..

3. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    şanzıman da boşluk olabilir, yada şanzıman dişlileri karşılamıyor olabiir, tabi sıyırdıysa.. yüksek ihtimal şanzıman diyorum çünkü geçişlerde zorlanıyor demişsiniz..

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    dişlilerde sıkıntı olsa sıkıntı olan viteste ses de yapardı şanzuman sanki..
    senkromeç sorunu olabilir zor girmesi ya da yokuş aşağı ve düz yolda vitesin çıkması kendiliğinden..

5. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Haklısın yiğido ama seninki ileri derece aşınmalarda oluyo, ufak tefek aşınmalarda yada dişlinin bir dişinin kırılmasında bu gibi sorunlarla karşılaşıyoruz, Dişli imalat ve servisi yapıyorum, genelde bu şikayetleri dediğim sorunla ilgili alıyoruz..ama sen de haklı olabilirsin tabi, bir çok sebepten olabilir. En yakın zamanda servise gitmelisin..

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ben mi servise gidiyim abi.. :D :D

7. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Sen dur senin bütün viteslerinin meaşallahı varpuhaha

8. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    BEn bi baktırıyım yok oyle ses filan yapmıor

9. Kanışka

Kanışka SCW Üyesi

381
    35
    28
    Sonuçla ilgili bilgi verseniz sevinirim, aynı sorun bende de var.

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    uğur sanayide büyük caminin yanında odak var oraya git görmeden bir şey söylemek pek doğru değil ama sorununda muhtemelen vites halatlarında sorun olabilir.

Sayfayı Paylaş