Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Viteste sallantı ?

Benim araçta da 1. vitese atarken bir sıkıntı var. Biraz zor geçiyor sanki... diğerlerinde sıkıntı yok... Birçok araçta 1. vites sıkıntısı vardır ama benim araçta önce yoktu sanki; yeni oldu galiba... yoksa daha önce de mi vardı?!? :(

uğur sanayide büyük caminin yanında odak var oraya git görmeden bir şey söylemek pek doğru değil ama sorununda muhtemelen vites halatlarında sorun olabilir.

oraya gidecem zaten gökhan abi oksijen sensörümüde orda değiştirmiştim bi soralım neymıs ne degılmış bugun gidecem yazarım

eskı kasa leon toledoların vıtes gecıslerı kemıklıdır.Sızın bahsettıgınız sorun dedıgınızde budur.

aynen Mehmet abi gittigim ustada böyle dedi motor sallandıgından oynama yapıyor dedi sonRa baska bir tanıdıgın yanına gittim şanş işte bi tane Toledo vardı ustaya sordum oda aynısını dedi Toledonun sahibi gelene kadar bekledim böyle bi sorun var benim arabada sanırsam dedim biraz muhabbet ettik yok aynısı benim arabadada var dedi icim rahatlı eve döndüm :D

gözün aydın uğur masrafsız rahatlatmışın içini :)

evet normal bi durum dediler şaşırdım Bi şey olmaması Sevindirici :eek:

Benim Toledo'da da oluyor az bişey. Pek farkedilmiyor. Şöyle birşey var, o biraz can sıkıcı, bazen geri vitese geçmiyor, itiyorum gitmiyor, sonra mesela 2'ye atıyorum, sonra geri vitese rahatlıkla geçiyor. Neden yapıyor bilmiyorum.

yok bende öyle bi sorun olmuyor sadece sallantı var birazda zor gecer gibime geliyor alışacaz artık

Geri
Üst Alt