Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites topuzu ve körük..

skymz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni aldığım 2007 SEAT ALTEA sytlance aracımın kullanıma bağlı olarak vites topuzu ve deri körüğü eskimiş gözüme hoş gelmiyor,değiştirmek istiyorum,elinde olan kullanmayan veya orjınal vites topuzunu ve körüğünü başka bir aksesuarla değiştirip boşa çıkaran bir arkadaşım uygun fiyata satmak isterse almak isterim, çok makbule geçer.
İlginize ve yardımlarınıza şimdiden çok teşekkür ederim..

Yeni aracın hayırlı olsun kardeşim... Kazasız belasız...

Teşekkürler Alpercim.33. SEAT oldu bakalım daha neler göreceğiz :)
Bu yavrunun da elimden geçmesi gerek ..yavaş yavaş halledecez herşeyini..

Maşallah kardeşim ya rekor üstüne rekor... Zevkine güveniyorum... Güzel bir araç çıkraracağına eminim... Fotoları bekliyorum...

Forumlara girmeye girmeye foto atmayı unutmuşum desem ne dersin Alper :)

Doğrudur kardeşim... ;) Epeydir göremedim seni... Sistem aynı sıkıntı yok... Tekrar hoşgeldin...

işte o sistem nasıldı sorun orada :) Hatırlat istersen..

Arkadaşlar yeni aldığım 2007 SEAT ALTEA sytlance aracımın kullanıma bağlı olarak vites topuzu ve deri körüğü eskimiş gözüme hoş gelmiyor,değiştirmek istiyorum,elinde olan kullanmayan veya orjınal vites topuzunu ve körüğünü başka bir aksesuarla değiştirip boşa çıkaran bir arkadaşım uygun fiyata satmak isterse almak isterim, çok makbule geçer.
İlginize ve yardımlarınıza şimdiden çok teşekkür ederim..
yeni aracınız hayırlı olsun rabbim kazasız belasız binmek nasip etsin...
altea ya uygun bulabilirmisiniz gerci bağlantı kısımları hep aynı önemli olan vites topuzun dizaynı şıklığı...iki senedir araba üzerine ihtisas yapıyorum forumlarda daha vites körüğü topuzunu satanı rast gelmedim :) çıkmacılarda bulabilirsiniz ya da ebaydan alacaksınız...servisde malum 400 lira...bol şanslar

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt