Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites topuzu ve el freni seçimi yardim

onr2580

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR İYİ AKŞAMLAR

ARABAM 2006 STYLENCE 5 İLERİ BUNA UYGUN SPOR EL FRENİ VE VİTES TOPUZU ARIYORUM NERDEN BULABİLİRİM.SERVİSTEKİ Referans: 1P9064310A VİTES TOPUZUNUN EL FRENİ YOK.
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.......

Güncel ..... Bekliyorum yardimlarinizi.....

ARKADAŞLAR İYİ AKŞAMLAR

ARABAM 2006 STYLENCE 5 İLERİ BUNA UYGUN SPOR EL FRENİ VE VİTES TOPUZU ARIYORUM NERDEN BULABİLİRİM.SERVİSTEKİ Referans: 1P9064310A VİTES TOPUZUNUN EL FRENİ YOK.
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.......
Arkadasim ben kendimi dusuncemi söylemek istiyorum.Ben arabama topu ve el freni seti,yada tek tek alicak isem
Araba rengimi
Ic dizayn ve rengini
deri,aluminyum yada carbon kaplama mi?
Led li yada ledsiz,Bütce nekadar?
Faktörlerini göz önünde bulundururdum.Elbet aklinda birseyler vardir.Sen kafanda olan birsey var ise onu söyle ona göre fikir verelim yada arastiralim.Bence böylesi daha uygun diye dusunuyorum.Simdi sana sunmak istedigim bir suru cesit var ama bunlarla sayfayi bogmak istemiyorum

2.ve 3. resimler yani cupra veya FR vites topuzları cidden çok hoş tavsiye ederim,,,

3. fr topuz güzelmiş gerçekten varmı bunu bulan araştırmasını yapan fiyat öğrenen :confused:

Geri
Üst Alt