Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites topuzu arıyorm..

Merhabalar.. benim aracada lazım.. 5 i,leri olanı. ama cordoba singoya uyarmı acaba..

kng60 arkadaşım benim leon için de aynı problem mevcut yardımcı olabilir misin? numaramı verebilirim teşekkürler...

sanayide herhangi bir vw yedek parçacısından temin edebilirisiniz.golf vites topuzu diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam

Benim toledo'nun da vites topuzu eskidi. körük-çerçeve-topuz şeklinde yenilemek istiyorum. Ebay'den golf 4 için olanlardan aldım, ama malesef aracımın vites çubuğu kalın geliyor, aldığım vites topuzunun montaj deliği de küçük, 2002'den sonraki leon-toledo-golf vs içinmiş. Nasıl yapmalı acaba? Benimle benzer aracı olan arkadaşlar nerden aldılar?

bu vıtes topuzularından yıllar önce zender marka olanı vardı böle mavi ışıklı é süperdı ya :D bende bulrusam alırım aslında:confused:

Seat sport carbon vites topuzu 6 ileri
Sport yazan yerde soyulma vardır polish yapılırsa sıfır gibi olabilir (temsili resim) 350Tl

Seat sport krom egzoz uçları 300TL
Seat sport pedal takımı 100TL
Bosch RNS510 C versiyon sıfır 2500 Tl (bütün kabloları aparatları herşeyi içinde normalde sonradan almak lazım)
Cupra arka tampon park sensörleri delikleri mevcut bi kaç ufak çizik var onlarda pasta çila ile çıkar vaziyette yakında tesim eklerim 800TL
Leon Sport Up jant lastik takımı 1100
Seat Leon Sport Up 17inç Jant Lastik Takımı - En uygun jant lastik fiyatları Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 92777356
Orjinal 1p bi-xenon mercekli far takımı (balast ve beyin yoktur) ancak aracınız üzerinde xenon kit varsa onu kullanabilirsiniz 1000TL
Leon Bi-Xenon 1P Orjinal - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 107057437
Karbon kaput sıfırdır hiç kullanmadım normali 9 kiloya yakındır karbon olan 3.5 kilodur 3000TL (temsili resim)

Pazarlık payı vardır hatta parça bi fiyatını biçin 3-5 ortasını bulup size yollayım :)
0506 603 30 30

Kaynak: SCW - Seat Club World Forum - Seat Forum
Kategori: Satıyorum
Konu: Satılık Leon Parçalar

Geri
Üst Alt