Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites topuzu arıyorm..

mondoteq

Kayıtlı Üye
Aracım leon 2006 sportup..vites topuzu yıpranmış kafama yatan güzel bişey bulursam değiştirmek istiyrm en güzeli serviste bulunan orjinelleri bikaç tane vardı özellikle alüminyüm vardı onu çok beğendim ama fiyat olarak fazla geldi aklınızda olan güzel modeller varsa yada satılan ikinci el temiz bilgi verirsenz sevinirm ark.lar

2. el pek bulunası bir parça değil diye düşünüyorum en mantıklısı yurt dışı siteleri olabilir.

36718078xo7.jpg ben daha dün değiştirdim vites topuzumu. bundan aldım. gece submarinalar da üstüne yansıyınca çok hoş gözüküyor. beğenirseniz yardımcı olabirlirm :)

Ekli dosyalar

• 36718078xo7.jpg
    36718078xo7.jpg
    16.5 KB · Görüntüleme: 90
40 liraya vitesi aldım. 10 lirada döşemeciye verdim. ve hiç bi kırık çıkık olmadan yerine mis gibi oturdu tertemiz güzel bişey çıktı. arabamın orjinalliğide bozulmadı diye düşünüyorum golf vitesi çünki. ayrıca resimdeki 6 ileri ben onun 5 ileri olanınında denk getrdim:)

daha şık bişeyler arıyrm ya ama onlarda pahalı çokta ucuzada kaçmıcam bakıcaz artık teşekkür edrm ark.lar

Banada 6 ilerilazim elinizde var mi acaba bana gönderebilirmisiniz?

knob-pistol1.jpgbundan öneririm altıpatlar vites topuzu şeklinde...

Ekli dosyalar

• knob-pistol1.jpg
    knob-pistol1.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 28
Geri
Üst Alt