Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites Kolu Yanındaki Tuş Takımı

@dadaş34
Ahmet Merhaba.. Aracı aldığımdan beri bir türlü şu tuş olayını çözemedim. Senden ricam ustanın dükkan ismini ve telefonunu verir misin bana?

Demek şu teybin altındaki airbağ tuşuda vitesin oraya geliyor onu bilmiyodum ya. O çalışıyormu acaba, servisten bugün sordum vitesin oraya göre dörtlülerin tuş takımı 210 TL fiyat söyledi :(

Demek şu teybin altındaki airbağ tuşuda vitesin oraya geliyor onu bilmiyodum ya. O çalışıyormu acaba, servisten bugün sordum vitesin oraya göre dörtlülerin tuş takımı 210 TL fiyat söyledi :(

airbag olmazsa arıza ışığı yakar berat mutlaka bağlanması gerekli

@dadaş34 abinistanbuldamı yaptırdınız. Bende çok istiyorum ekran taktırmayı. Fakat eskişehirdeki teyp takacak ustalar bu tuş takımını hallettir biz ekranı takarız diyebilcek kadar beceriksizler. Uygulama maliyeti makulse gelip istanbulda yaptırırım. Zaten sık sık geliyorum annemlere :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
@dadaş34 abinistanbuldamı yaptırdınız. Bende çok istiyorum ekran taktırmayı. Fakat eskişehirdeki teyp takacak ustalar bu tuş takımını hallettir biz ekranı takarız diyebilcek kadar beceriksizler. Uygulama maliyeti makulse gelip istanbulda yaptırırım. Zaten sık sık geliyorum annemlere :)

sen gel her tütrü yardımcı oluruz @dadaş34 la

S.a abiler kablo olmadan nasıl oluyo ahmet abi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt