Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites Kolu Yanındaki Tuş Takımı

@Pulse59 idris montajı kolay olurmu diosun, kablo uzatmak felan gerekir mi?

Kablo uzatma isi yok abi herşey butonlarda ama asıl sorun babamı kandırmak o yaptı o biliyor çünkü

iPhone 5S 8.1.3

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Sayın Doğuş Oto A.Ş. Genel Müdürlüğü

Konu : Yedek Parça Temini ve Montaj
Şikayet : Servisleriniz Tarafından Montaj Yapılmaması

Sayın yetkili;

2013 Model SEAT IBIZA 1.4 STYLE aracıma dışarıdan montajını yaptırmış olduğum navigasyon cihazında ön konsolda yeri olmadığından ötürü PASS. AIR BAG OFF ve 4’lü flaşör tuşları dışarıda kaldı. Bu sebeple servislerinizden (AYGÜV OTO GAZİOSMANPAŞA) 6J0927137B AT7 ürün kodlu çoklu anahtar takımını maalesef ki sadece sipariş edip ücreti mukabilinde satın aldım ama servisleriniz bu anahtarın montaj işçiliğini ödemek istediğimi belirtmeme rağmen montaj uygulamasını yapamayacaklarını belirttiler, bu sebeple sizden tarafıma resmi bir cevabın ivedilik ile verilmesini TÜKETİCİYİ KORUMA KANUNU 6502. Maddesine göre talep etmekteyim.

1. Satmış olduğunuz orijinal ürünün montajını neye dayanarak yapmıyorsunuz?
2. Montaj yapmayacaksanız neden ürün satıyorsunuz?
3. Bana satılmış ürünle ne kadar dolaşmak zorundayım?
4. Servislerinizin ve yedek parça temininin kuruluş amacı nedir?
5. Kendi işimi kendim göreceksem size neden ihtiyacım var?

Bu şikayetimi SEAT TÜRKİYE dahil başta VW GROUP ALMANYA olmak üzere tüm global SEAT merkezlerine yazılı olarak ileteceğim.

İletişim bilgilerim aşağıdaki gibi olup, bilgilerinizi rica ederim.

-------------------------------------------------------

Parçayı aldım, şimdi sıra geldi nasıl olursa satarlar ama montaj yapmazlara :D:D
Ulu abi gel ben yapayım diyecek kadar güzel yazmışsın tammsana yakışırca elitçe erkekçe elit bey seni

• Beğen
Sayın Doğuş Oto A.Ş. Genel Müdürlüğü

Konu : Yedek Parça Temini ve Montaj
Şikayet : Servisleriniz Tarafından Montaj Yapılmaması

Sayın yetkili;

2013 Model SEAT IBIZA 1.4 STYLE aracıma dışarıdan montajını yaptırmış olduğum navigasyon cihazında ön konsolda yeri olmadığından ötürü PASS. AIR BAG OFF ve 4’lü flaşör tuşları dışarıda kaldı. Bu sebeple servislerinizden (AYGÜV OTO GAZİOSMANPAŞA) 6J0927137B AT7 ürün kodlu çoklu anahtar takımını maalesef ki sadece sipariş edip ücreti mukabilinde satın aldım ama servisleriniz bu anahtarın montaj işçiliğini ödemek istediğimi belirtmeme rağmen montaj uygulamasını yapamayacaklarını belirttiler, bu sebeple sizden tarafıma resmi bir cevabın ivedilik ile verilmesini TÜKETİCİYİ KORUMA KANUNU 6502. Maddesine göre talep etmekteyim.

1. Satmış olduğunuz orijinal ürünün montajını neye dayanarak yapmıyorsunuz?
2. Montaj yapmayacaksanız neden ürün satıyorsunuz?
3. Bana satılmış ürünle ne kadar dolaşmak zorundayım?
4. Servislerinizin ve yedek parça temininin kuruluş amacı nedir?
5. Kendi işimi kendim göreceksem size neden ihtiyacım var?

Bu şikayetimi SEAT TÜRKİYE dahil başta VW GROUP ALMANYA olmak üzere tüm global SEAT merkezlerine yazılı olarak ileteceğim.

İletişim bilgilerim aşağıdaki gibi olup, bilgilerinizi rica ederim.

-------------------------------------------------------

Parçayı aldım, şimdi sıra geldi nasıl olursa satarlar ama montaj yapmazlara :D:D
bu doğuş otoya lanet olsun kı döşeme kodu farklı hoporler kapağı farklı her yere ayağa kaldırdığım halde dun müşteri hizmetlerinden aradılar parça kodlu ürünü birleştirmişler döşemeyle birlite satılıyormuş.baya uzun konuştuk telefondakı kız en sonunda cıkmacılara bakın demesi doğuş otonun acizliğini gösterir.bastım kalayı lanetledım kapattım.sinirim hala geçmedi allahtan cıkmacının birinden buldum 50 liraya alacam.adamların dedikleri dedik bence hiç uğraşma kendin tak.

İzledim onu @ycalayir ama bi kablo demeti ekstradan bağladı ona, neyse halleceğiz inşallah ül azim :)

hocam o butonların aşağı alınmasında bir olay yok, doğru kabloyu doğru butona takman lazım sadece, kabloları aşağı salıp kılavuz vb bir obje ile alt tarafa alabilirsin, sorun çıkaracak bir süreç değil, azıcık el yatkınlığı olan her hangi biri 10-15 dakikada halleder :)

• Beğen
Geri
Üst Alt