Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites Kolu Yanındaki Tuş Takımı

d99a4054d49d2ac08cc6c2ff24f2b38f.jpg
bu kodu kutusunda yazan
5aabc27c0b355a9b6bca7d5a4200bd21.jpg

Buda eski buton gurubum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fiyatı 150 lira faturası duruyor du ama foto almadım büyük ihtimalle aynıdır fiyatları

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Seat Yetkili servisler derki : Bu tuş takımının fiyatı 150 Tl dir fakat navigasyon sietemi montajı dışarda yapıldığı için biz sadece parçayı temin ederiz montajı tekrar dışarda yaptırmanız gerek :):):)

illa bizden alın navigasyonu diyolar yapalım işinizi :)

ben parça siparişi verdim tabi, artık montajı halledecez bir şekilde

Sayın Doğuş Oto A.Ş. Genel Müdürlüğü

Konu : Yedek Parça Temini ve Montaj
Şikayet : Servisleriniz Tarafından Montaj Yapılmaması

Sayın yetkili;

2013 Model SEAT IBIZA 1.4 STYLE aracıma dışarıdan montajını yaptırmış olduğum navigasyon cihazında ön konsolda yeri olmadığından ötürü PASS. AIR BAG OFF ve 4’lü flaşör tuşları dışarıda kaldı. Bu sebeple servislerinizden (AYGÜV OTO GAZİOSMANPAŞA) 6J0927137B AT7 ürün kodlu çoklu anahtar takımını maalesef ki sadece sipariş edip ücreti mukabilinde satın aldım ama servisleriniz bu anahtarın montaj işçiliğini ödemek istediğimi belirtmeme rağmen montaj uygulamasını yapamayacaklarını belirttiler, bu sebeple sizden tarafıma resmi bir cevabın ivedilik ile verilmesini TÜKETİCİYİ KORUMA KANUNU 6502. Maddesine göre talep etmekteyim.

1. Satmış olduğunuz orijinal ürünün montajını neye dayanarak yapmıyorsunuz?
2. Montaj yapmayacaksanız neden ürün satıyorsunuz?
3. Bana satılmış ürünle ne kadar dolaşmak zorundayım?
4. Servislerinizin ve yedek parça temininin kuruluş amacı nedir?
5. Kendi işimi kendim göreceksem size neden ihtiyacım var?

Bu şikayetimi SEAT TÜRKİYE dahil başta VW GROUP ALMANYA olmak üzere tüm global SEAT merkezlerine yazılı olarak ileteceğim.

İletişim bilgilerim aşağıdaki gibi olup, bilgilerinizi rica ederim.

-------------------------------------------------------

Parçayı aldım, şimdi sıra geldi nasıl olursa satarlar ama montaj yapmazlara :D:D

Off süper olmuş... 2 gün içinde takacaklardır parçayı hemde parça fiyatınıda iade ederek :)) Benim temennim.. :)

• Beğen
Normalde çok kısa zamanda geri dönüş yapıyor Seat... Hemen döneceklerine eminim. Gelişmeleri bekliyoruz...

Abi buralarda olsan hallederdik biliyorsun

iPhone 5S 8.1.3

• Beğen
Geri
Üst Alt