Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites Kolu Yanındaki Tuş Takımı

Öncelikle aramıza hosgeldiniz. Ben navigasyonu İstanbul Eminönü'nde bir navigasyoncudan aldım. Aldığım yerin ustasına yaptırdım. İkinci el garantili aldım. Reklam olmasın diye ismleri yazmadım. Ama sen Ankara'dasın anladığım kadarıyla orada seni yönlendirecek arkadaşlar illaki olacaktır. Detaylı bilgi istersen yazarım.
Hoşbuldum hocam navigasyonların fiyatı aşağı yukarı aynı ancak flaşörü nerden bulabileceğimi bilmiyorum flaşör olayını nasıl hallettiğinizi söylerseniz çok sevinirim teşekkürler.

biraz hortlatmış gibi olacağım ama :) ben kayadibi oto dan şans eseri buldum parça numarası paylaşmış zaten arkadaşlar ancak sonuncuyu aldım bütün servisler en az 1 ay süre veriyor almanyadan geliyormuş parça malum doların yükselişi sebebiyle baya tuzluya geldi :)

Servisten fiyat aldım 270tl olmuş...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben servisten aldım hiç uğraşmadım cuk diye oturdu valla.

arkadaşlar merhaba,

4lü flaşör tuş takımı için görsellerdeki kabloya ihtiyacım var...
Türkiye'de nereden bulabilirim?
yardımcı olabilir misiniz...

kablo.JPG zenec1.jpg zenec2.jpg zenec3.jpg zenec4.jpg

arkadaşlar merhaba,

4lü flaşör tuş takımı için görsellerdeki kabloya ihtiyacım var...
Türkiye'de nereden bulabilirim?
yardımcı olabilir misiniz...

Ekli dosyayı görüntüle 15615 Ekli dosyayı görüntüle 15616 Ekli dosyayı görüntüle 15617 Ekli dosyayı görüntüle 15618 Ekli dosyayı görüntüle 15619
Parça kodunu bulursanız servisten temin edebilirsiniz yada ender elektronik e sorabilirsiniz
Büyük multimedya takan yerler belki ihtiyaç duyulur diye set şeklinde elinde tutabilir

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Parça kodunu bulursanız servisten temin edebilirsiniz yada ender elektronik e sorabilirsiniz
Büyük multimedya takan yerler belki ihtiyaç duyulur diye set şeklinde elinde tutabilir

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Servis ile görüştüm kablo yok aracın üzerindeki kablo kullanılacak diyor.. Ender elektronik ile görüştüm flaşör esp tuşlarını orjinal sokete ilave ederek bağlıyorlarmış... Yeni tuş takımının pin sıralamasını istedim fakat paylaşmadılar... Zenec bu iş için kablo üretmiş fakat gereksiz pahalı...

Tuş takımının pin sıralamasını tespit edip bağlıycam artık napiyim....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt