Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites gostergesi olmayan makyajli leon kalmasin :)

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
yalnız şöle bişi varmış benide düşündürmeye başladı yeni güncellmede beyin koruması atıyormuş vw bu yüzden chip yazılım olmuyormuş beyin sökülmeden

aracimin yazilim guncellemesi var mi de ? makyajli leonu olup guncelleme yaptiran arkadaslar var de :) guncelleme yapilinca yol bilgisayarinda goreceksin vites gostergesini asagidaki fotoda goruldugu uzere 3 e gec diyo :)

sağol ender bakalım yarın ne diyecekler.inşallah olur güzel bir özellik çünkü.

sağol ender bakalım yarın ne diyecekler.inşallah olur güzel bir özellik çünkü.

olur kardes makyajli leon ise kesin vardir guncelleme.. kim yaptirmis yok oyle bisey derlerse benim plakayi ver :) ya da dogus maslak'i arasinlar oradan guncellemeyi yapan serviste Salih bey var ona sorsunlar :) ama sasi ya da motor koduna gore cikiyor olmama ihtimali dusuk de olsa var

olur kardes makyajli leon ise kesin vardir guncelleme.. kim yaptirmis yok oyle bisey derlerse benim plakayi ver :) ya da dogus maslak'i arasinlar oradan guncellemeyi yapan serviste Salih bey var ona sorsunlar :) ama sasi ya da motor koduna gore cikiyor olmama ihtimali dusuk de olsa var

ender servise gittim ama yazılım yeni değilmiş.yani arabamdaki yazılım ile aynıymış.yenisi gelince arayacaklar ama.nezaman gelir allah kerim.zaten bende şans olsa.off ya ne yapacam ben bu işi:(

tufan bilemiyorum belki boyle bir sey vardir.. bende bundan 2 ay once falan sordugumda yok diyorlardi guncelleme, oysa o donem guncellenen makyali leonlar vardi.. parti parti mi cikariyolar sasilere gore acaba :confused:

2010 mayıs ayında aldıgım 1,4 tsi style aracımı servise goturdum ve yeni guncelleme yok denildi. Servise maslak dogus otoda 2009 yılında alınmıs makyajlı leona guncelleme yapılmıs bilgisini verince maslak dogus otodan serkan beyi aradılar. Serkan beyden motor kontrol unıtesinde 01 guncelleme yapınca vites göstergesinin oldugunu ogrendıler. Benim aracımı bilgisayara bagladılar ancak ınternet uzerınden yenı guncelleme olmadı. Dogus otodan yeni guncellemenin oldugu cd istendi. Cd gelince bana geri donus yapacaklar.
2011 modelde olan bu ozellık cok hosuma gıtmıstı. umarım benim aracada yuklenebilir.

swotr den baska bu ozellıgı yukletmeyi basaran yok galiba. guncellemenın nasıl yapıldıgını, 2010 makyajlı kasların hepsine olup olmadıgını ogrenebilir misiniz?

2010 mayıs ayında aldım. 1,4 tsi style aracımı servise goturdum ve yeni guncelleme yok denildi. Sonra maslak dogus otoda 2009 yılındakı makyajlı leona yapılmıs dedi. ve maslak dogus otodan serkean beyin ismini verdim. Serkan beyi aradılar ve motor kontrol unıtesinde 01. guncelleme yapınca oldugunu ogrendıler. ınternet uzerınde yenı guncelleme olmadı. mevcut cdlerınde de bozukluk oldugu ıcın yapamadılar. dogus otodan yeni cd istendi. Bana geri donus yapacaklar.
2011 modelde olan bu ozellık cok hosuma gıtmıstı. umarım benim aracada yuklenebilir.

Mustafa 3 kez okudum ve anlamadim :)

doğuş otoya mail attım konuyla ilgili bakalım bir çaresi varmı bu işin.ender yardımların için sağol.benim adım tufansa bu işi er geç çözeceğim

2010 mayıs ayında aldıgım 1,4 tsi style aracımı servise goturdum ve yeni guncelleme yok denildi. Servise maslak dogus otoda 2009 yılında alınmıs makyajlı leona guncelleme yapılmıs bilgisini verince maslak dogus otodan serkan beyi aradılar. Serkan beyden motor kontrol unıtesinde 01 guncelleme yapınca vites göstergesinin oldugunu ogrendıler. Benim aracımı bilgisayara bagladılar ancak ınternet uzerınden yenı guncelleme olmadı. Dogus otodan yeni guncellemenin oldugu cd istendi. Cd gelince bana geri donus yapacaklar.

nerde kontrol ettirdin bilmiyorum ama istersen dogus maslak'a (ya da kartal daha yakin sakaryada sin sanirim ) gelebiliyorsan orada kontrol ettir.. umarim hallolur :)

Geri
Üst Alt