Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites gostergesi olmayan makyajli leon kalmasin :)

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
ben salı günene randevu aldım ama bu güncelemem araca etkisi veya yararı nedir

ben salı günene randevu aldım ama bu güncelemem araca etkisi veya yararı nedir

sumer guncellemenin neleri icerdigini bilmiyoruz, tek bildigimiz vites gostergesi yoksa arabanda geliyor bu guncellemeyle.. onun disinda bug fix ler veya iyilestirmeler olabilir isletim sistemi gibi sonucta :)

Tesekkurler sali bi yaptiriyim vites gecisini gostermiyordu bendede

merhaba foruma yeni uye oldum ancak uzun zamandır takip ediyordum. 2010 leon 1.4 tsi style aracım var. Vites gösterme ozelliği icin servise basvurdum. Ancak yapamadılar. Dogus oto ile gorusup nasıl yapıldıgını ogrendikten sonra servise cagiracaklar.

aracınız şase numarasından bakıyorlar güncelle kampanyasına giriyormu die varsa randevu verirler

yarın bende götüreceğim leonu servise.yazılım güncellemesi dediğimde anlarlar herhalde!!!özel bir kodu falan yok dimi bu güncellemenin yada yılı?yani yazılım güncellemesi yapıldığında otomatik olarak açılıyormu vites değişim göstergesi?

yarın bende götüreceğim leonu servise.yazılım güncellemesi dediğimde anlarlar herhalde!!!özel bir kodu falan yok dimi bu güncellemenin yada yılı?yani yazılım güncellemesi yapıldığında otomatik olarak açılıyormu vites değişim göstergesi?

aracimin yazilim guncellemesi var mi de ? makyajli leonu olup guncelleme yaptiran arkadaslar var de :) guncelleme yapilinca yol bilgisayarinda goreceksin vites gostergesini asagidaki fotoda goruldugu uzere 3 e gec diyo :)

Geri
Üst Alt